معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری رتبه­‌های کشوری زیر ۵۰۰ کنکور سراسری و برندگان مدال جهانی المپیادهای علمی دانش‌آموزی را در رشته‌های علوم پایه بورسیه می‌کند.

بر اساس اعلام شرایط ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال 1400 و به استناد نامه شماره 818014/3 مورخ 23 تیرماه 1400 معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری استعدادهای برتر را در رشته‌های علوم پایه بورسیه می‌کند.

این اقدام در راستای حمایت از حوزه‌های علوم پایه و کمک به جذب استعدادهای برتر کنکور سراسری در رشته‌های مربوطه است.بر اساس این نامه، معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری به رتبه‌های کشوری زیر 500 کنکور سراسری و برندگان مدال جهانی المپیادهای علمی دانش آموزی در صورت ورود به رشته‌های علوم پایه، شامل حوزه‌های ریاضی، زیست شناسی، فیزیک، شیمی و زمین شناسی بورسیه اعطا می‌کند.

معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری با اعطای این بورسیه به مبلغ ماهیانه 10 میلیون ریال به مدت یک سال و سپس به مدت سه سال با شرط کسب رتبه برتر در طی اشتغال به تحصیل، حمایت می‌کند اساس اعلام شرایط ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال 1400 و به استناد نامه شماره 818014/3 مورخ 23 تیرماه 1400 معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری استعدادهای برتر را در رشته‌های علوم پایه بورسیه می‌کند.

این اقدام در راستای حمایت از حوزه‌های علوم پایه و کمک به جذب استعدادهای برتر کنکور سراسری در رشته‌های مربوطه است.

بر اساس این نامه، معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری به رتبه‌های کشوری زیر 500 کنکور سراسری و برندگان مدال جهانی المپیادهای علمی دانش آموزی در صورت ورود به رشته‌های علوم پایه، شامل حوزه‌های ریاضی، زیست شناسی، فیزیک، شیمی و زمین شناسی بورسیه اعطا می‌کند.

معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری با اعطای این بورسیه به مبلغ ماهیانه 10 میلیون ریال به مدت یک سال و سپس به مدت سه سال با شرط کسب رتبه برتر در طی اشتغال به تحصیل، حمایت می‌کند.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

۱۷:۰۱ ,۰۶ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


وزیر علوم درباره تغییرات اخیر کنکور ۱۴۰۲ که از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام شده است، توضیح داد.

وزیر علوم دولت سیزدهم در حالی نخستین روز کاری خود در این وزارت خانه را آغاز کرد که وزیر علوم سابق و معاونانش در مراسم ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی