خبر آنلاین : فیلم کوتاه «کفش» با مضمون خیرخواهی و نوع‌دوستی، از یک جشنواره اوکراینی جایزه گرفت.

فیلم کوتاه «کفش» به کارگردانی حسین دارابی، جایزه بهترین فیلم جشنواره بین‌المللی let there be goodness در اوکراین را از آن خود کرد.

«کفش» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه با مضمونی مرتبط با خیرخواهی و نوع‌دوستی، یکی از تولیدات باشگاه فیلم سوره است.

حسین دارابی که به دلیل همه‌گیری نتوانست در این مراسم حضور یابد، در پیامی تصویری گفت: «خیلی خوشحالم که زبان سینما می‌تواند بین ملت‌ها و ادیان و تفکرات مختلف پیوند به وجود آورد و با وجود تفاوت‌های موجود در فرهنگ و مذهب ایران و اوکراین، اما مردم اوکراین این فیلم را دیده‌ و آن را دوست داشته‌اند. و امیدوارم که همین پیوندهای فرهنگی بتواند به بیشتر شدن صلح در میان ملت‌ها و کشورهای مختلف کمک نماید.»

باشگاه فیلم سوره درسال‌های فعالیت خود توانسته بیش از ۱۳۰ حضور موفق در جشنواره‌های داخلی و خارجی را تجربه و جوایز متعددی را از آن خود کند.

منبع: خبرگزاری خبرآنلاین

۱۹:۵۳ ,۰۷ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


آکادمی نوبل جایزه فیزیک سال 2021 خود را به سه دانشمند داده است که نقش انسان در گرمایش زمین را ثابت کرده‌اند. نمی‌توان پیام این جایزه برای دولت‌های ...

دبیرکل آکادمی نوبل در پاسخ به انتقادها درباره اهدای تمام جوایز نوبل علوم به مردان و حضور تنها یک زن در میان برگزیدگان امسال گفت این وضعیت ناراحت ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی