رئیس جمهوری در بدو ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه این استان متناسب با استعدادها و نعمت‌های خدادادی رشد نکرده و همچنان محروم است، گفت: در این سفر گام‌های مهم و اقدامات موثری برای رفع نارسایی‌ها و محرومیت استان در بخش‌های مختلف زیرساختی برداشته خواهد شد.

 سیدابراهیم رئیسی روز جمعه در پنجمین سفر استانی در بدو ورود به استان کهگیلویه و بویراحمد در محل فرودگاه یاسوج، مرکز این استان، گفت: با وجود نعمت های خدادادی بی شمار ،محرومیت یا مشکلاتی مانند بیکاری در این استان مفهومی ندارد.

وی گفت:  قبل از سفر به استان بررسی هایی نسبت به مشکلات و نیازهای استان انجام شد و گزارش‌هایی داده شد و استاندار در هیات دولت نیز جمع بندی خوبی داشت.

 رئیسی  ادامه داد: این استان در بخش کشاورزی، صنعت نفت و گاز ، گردشگری، زمینه  مناسب اقتصادی دارد و با وجود نعمت های خدادادی نباید شاهد بیکاری در استان باشیم.

رئیس جمهوری ابراز امیدواری کرد با همکاری  نیروهای کارآمد جوانان، مدیران با کفایت ، راهنمایی نماینده ولی فقیه ،همکاری استاندار و همه مسئولان و دلسوزان گامهایی در جهت رفع مشکلات استان برداریم.

وی از مردم به دلیل عدم برگزاری نشست های عمومی به دلیل شرایط کرونایی عذرخواهی کرد و گفت در شورای اداری و نشست با نخبگان ودلسوزان دغدغه های آنها پیگیری می شود.

 رئیسی هفته‌های اخیر نیز در سفرهای سرزده، پنجم شهریور به استان‌ خوزستان، یازدهم شهریورماه به استان سیستان و بلوچستان ، نوزدهم شهریور  به استان خراسان جنوبی ، دوم مهرماه به استان ایلام و امروز (جمعه) نهم مهرماه در پنجمین سفر استانی خود به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

۰۹:۰۹ ,۰۹ مهر ۱۴۰۰

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی