مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) گفت: همه شهروندان و حتی اتباع می‌توانند برای تزریق واکسن کرونا به مرکز واکسیناسیون در سوله بحران بهشت زهرا(س) مراجعه کنند.

سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) ضمن درخواست از خانواده ها برای مراجعه به مراکز واکسیناسیون و دریافت واکسن گفت: به صورت جهادی پایگاه های متعددی توسط شهرداری برای واکسیناسیون ایجاد شده است. بر همین اساس در خروجی مترو در کنار حرم امام راحل و در سوله بحران بهشت زهرا(س) مرکز واکسیناسیون ایجاد شده است که بدون محدودیت همه شهروندان و حتی اتباع می توانند برای تزریق واکسن مراجعه کنند لذا شهروندان از شرایط ایجادشده نهایت استفاده را ببرند و واکسن بزنند.

وی افزود: درباره افرادی که در این روزها فوت شده اند و به بهشت زهرا(س) می‌آیند، سرانگشتی درباره واکسن می‌پرسیم. کسانی هستند که واکسن نزده اند و بیمارانی هم که مبتلا می شوند، افرادی هستند که واکسن نزده اند.

خال گفت: تجربه نشان داده است که مبتلا و حتی فوتی میان کسانی که واکسن نزده اند، بسیار بیشتر بوده است. لذا عاجزانه از  همه تهرانی‌ها می‌خواهیم واکسن بزنند و خانواده ها با تمام اعضای خانواده برای دریافت واکسن به مراکز مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۶:۳۴ ,۰۹ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


دکتر علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلان‌شهر تهران، از راه‌اندازی نخستین مرکز واکسیناسیون خودرویی در تهران خبر داد.

معاون درمان وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از کاهش نسبی و روند نزولی کرونا در کشور خبر داد و نسبت به افزایش مبتلایان در تعطیلات عید فطر ابراز ...

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت از جان‌ باختن ۲۰۰ بیمار دیگر کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره واکسیناسیون خبرنگارانی که در اولویت تزریق واکسن در فاز سه قرار دارند، توضیح داد.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با فوت ۱۵۷ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید۱۹ در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی