ترامپ مدعی شد که دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در مورد آنچه در مورد ادیان سازمان یافته و صراحتا مسیحیت فکر می‌کنند، تقلب کرده است و افزود: من گفتم که بایدن بد خواهد بود. معلوم شد که او بسیار بدتر از آن چیزی است که کسی تصور می‌کرد.

ترامپ مدعی شده که در زمان ریاست جمهوری‌اش برای جوامع مذهبی در داخل آمریکا بسیار تلاش کرده است.

به نوشته مجله نیوزویک، دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا در گفتگویی تلفنی با دوین سیلیان از برنامه تلویزیونی فلش پوینت گفت: کسی بیشتر از من برای مسیحیت یا کلیسای مسیحیت انجیلی و به طور کلی مذهب تلاش نکرده است و من برای این منظور کارهای زیادی انجام دادم.

ترامپ به لغو "متمم جانسون" اشاره کرد و آن را متممی "بسیار بد و پر هزینه" دانست. این متمم به عنوان بخشی از قانون مالیات، شرکت‌های غیرانتفاعی را از حمایت یا مخالفت با کاندیداهای سیاسی منع می‌کند.

رئیس جمهوری سابق آمریکا همچنین به این نکته اشاره کرد که برای جامعه مسیحیت انجیلی بیش از جامعه یهودیان آمریکا اعتبار خرج کرده است و ادامه داد: با این حال، اسرائیل یک عنصر بسیار مهم است و هیچکس آن کاری را که که من انجام دادم، انجام نداد و من بابت آن، بسیار خوشحالم.

ترامپ همچنین مدعی شد که دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در مورد آنچه در مورد ادیان سازمان یافته و صراحتا مسیحیت فکر می‌کنند، تقلب کرده است و افزود: من گفتم که بایدن بد خواهد بود. معلوم شد که او بسیار بدتر از آن چیزی است که کسی تصور می‌کرد.

مسیحیان انجیلی پایگاه اصلی حمایت از ترامپ از کارزار انتخابات ۲۰۱۶ ریاست جمهوری آمریکا بودند و اگر او بار دیگر برای انتخابات ۲۰۲۴ کاندید شود، ممکن است از او حمایت کنند. با این حال نتایج نظرسنجی اخیر در میان جمهوریخواهان نشان می‌دهد که میزان محبوبیت ترامپ در حزب خودش در حال کمتر شدن است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۹:۱۵ ,۱۱ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


معصومه ابتکار گفت: دولت دوازدهم همین که توانست خلاف وعده‌های ترامپ عمل کند، موفق است!

در لندن تظاهراتی برای توقف حمایت گروه ۷ از رژیم صهیونیستی برگزار شد. ناتو احتمالا علیه استقرار موشک‌های هسته‌ای در اروپا موضع بگیرد. همچنین ...

سياستمداران سراسر جهان بطور فزاينده اي به راهكار زير سوال بردن روند برگزاري و شمارش آراي انتخابات به منظور توجيه شكست خود و بي اعتبار كردن ...

وکلای دونالد ترامپ، رییس جمهوری سابق آمریکا، برای بازگرداندن وی به توئیتر به حضور طالبان در این شبکه اجتماعی متوسل شدند و اعلام کردند چطور ...

ژائیر بولسونارو، رئیس جمهور پوپولیست و اقتدارگرای برزیل در تلاش برای ایمن ساختن موقعیت خود و طرفدارانش در شبکه های اجتماعی است.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی