شباب الاهلی دبی می‌خواهد فدریکو کارتابیا هافبک آرژانتینی فصل گذشته خود را برگرداند و جانشین یکی از لژیونرهای کنونی‌اش کند.

قرن نو - گروه ورزشی: انتقال پرسروصدای احمد نوراللهی به الاهلی امارات خیلی زودتر از آنچه که تصور می شد به بن بست رسیده است. ستاره فصل قبل سرخ ها که عنوان بهترنی گلزن این تیم را هم در لیگ برتر به دست آورده بود با رقمی نسبتا قابل توجه راهی لیگ امارات شد اما در هفته هایی ابتدایی هرگز موفق نشده تا درخشش خود در پیراهن پرسپولیس را تکرار کند.

سایت «فوتبال» امارات در همین خصوص خبر داد که شباب الاهلی دبی می خواهد فدریکو کارتابیا هافبک آرژانتینی فصل گذشته خود را برگرداند و جانشین یکی از لژیونرهای کنونی اش کند.

این رسانه بعد از اعلام این خبر از کاربرانش سوال کرد که این بازیکن آرژانتینی جانشین کدام یک از 4 لژیونر کنونی شباب الاهلی می شود.

همه کاربران این رسانه اماراتی به اتفاق احمد نوراللهی هافبک سابق پرسپولیس که در این فصل به شباب الاهلی منتقل شد که گزینه اصلی برای خروج از تیم معرفی کردند.

کاربران رسانه اماراتی معتقد بودند این بازیکن ایرانی در مدت کوتاه حضورش در این تیم نتوانسته انتظارات را برآورده کند و گزینه اصلی خروج است.

۰۹:۱۲ ,۱۲ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مربی پیشین تیم ملی ایران ضمن اشاره به مشکلات مدیریتی فوتبال کشورمان گفت: برانکو ایوانکوویچ ریشه‌ای قوی در پرسپولیس از لحاظ فنی کاشت و هنوز ...

پرسپولیس و فولاد در صورتی که در مرحله به مصاف هم نروند هر دو میزبان خواهند بود.

مدافع سابق پرسپولیس تابستان از السیلیه قطر جدا خواهد شد.

مدافع سابق پرسپولیس به حضورش در فوتبال قطر ادامه خواهد داد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی