هوای تهران طی روزهای اخیر در وضعیت قابل قبول بوده و این وضعیت تا روز آینده نیز همچنان ادامه دارد.

قر ن نو: در حال حاضر کیفیت هوای شهر تهران با شاخص 75 در وضعیت قابل قبول قرار دارد و طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا روز آینده نیز هوای تهران در همین وضعیت خواهد بود.

از ابتدای سال جاری تاکنون تهرانی‌ها 158 روز هوای قابل قبول، 37 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس، 2 روز هوای پاک و یک روز هوای ناسالم برای همه گروه‌ها تجربه کرده‌اند؛ اگرچه وضعیت روزهای قابل قبول در سال جاری نسبت به سال گذشته بیشتر بوده اما پیش‌بینی می‌شود با توجه به احتمال کاهش بارندگی‌ها در نیمه دوم سال روزهای آلوده بیشتری در انتظار شهروندان تهرانی باشد. 

در حال حاضر دمای هوای تهران  درجه سانتیگراد است و طبق پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوا، کمینه دما در روز آینده 17 درجه و بیشینه دما 26 درجه خواهد بود. 

۱۶:۲۰ ,۱۲ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


پنج شهر استان خوزستان امروز دمای ۵۰ درجه و بالاتر را تجربه کردند.

سازمان هواشناسی با صدور هشدارهایی درباره وزش باد شدید و مواج شدن دریا در شمال و جنوب از بارش‌های پراکنده در ۱۱ استان از جمله سواحل دریای خزر ...

مدیرکل ‌پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش ‌پراکنده در برخی استان‌های کشور، از کاهش دمای هوای کشور از چهارشنبه (۶ مرداد) ...

سازمان هواشناسی با اشاره به رگبار و رعدوبرق طی امروز تا چهارشنبه در برخی مناطق کشور نسبت به وزش باد خیلی شدید در ۵ استان هشدار داد.

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌هایی نسبت به بارش باران، سیلاب ناگهانی، آبگرفتگی معابر و کاهش تا ۱۲ درجه‌ای دما ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی