عباس سلیمی‌نمین، از چهره‌های سیاسی اصولگرا، گفت: مطمئن باشید اگر مجلس در توانش باشد از رئیسی پشتیبانی مالی به عمل خواهد آورد یعنی به لحاظ قانونی مشکل نخواهد بود و کارشکنی نخواهد داشت این بدین معنا نیست که برخی از نمایندگان به دنبال امتیازگیری و .. نباشند.

عباس سلیمی‌نمین از چهره‌های سیاسی اصولگرا دراین باره که با این اوصاف، به نظر می‌رسد آقای رئیسی یک خیال آسوده‌ای دارند، تصریح کرد: مطمئن باشید اگر مجلس در توانش باشد از ایشان پشتیبانی مالی به عمل خواهد آورد یعنی به لحاظ قانونی مشکل نخواهد بود و کارشکنی نخواهد داشت.

او افزود: این بدین معنا نیست که برخی از نمایندگان به دنبال امتیازگیری و .. نباشند، بحث ما در سطح کلان است چراکه در سطح خُرد، ممکن است بعضی از نمایندگان، به دنبال فرصت‌طلبی‌های خودشان از دولت باشند و از دولت به نفع خودشان امتیاز بگیرند.

منبع: خبرگزاری خبرآنلاین

۱۶:۲۶ ,۱۲ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


اعضای هیئت دولت سیزدهم با حضرت ایت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

جلال جلالی‌زاده گفت: اصلاح‌طلبان تمایل به حل مشکلات کشور دارند و به همین دلیل در مقام تقابل با دولت آقای رئیسی برنمی‌آیند و حتما کارشکنی ...

می‌گویند «ده درویش در گلیمی بخسبند و دو پادشاه در اقلیمی نگنجند»، چه رسد به سه مدیر اقتصادی دولت سیزدهم! حالا باید دید آیا حضور محسن رضایی ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی