بارش باران و وزش باد در برخی مناطق مازندران، گلستان، اردبیل، آذربایجان‌ شرقی، آذربایجان غربی و خراسان شمالی پیش بینی شده است .

به گزراش قرن نو ،بارش‌ها در گیلان شدت بیشتری دارد. دریای خزر مواج است؛ ارتفاع موج در مناطق دور از ساحل گیلان و مازندران به 2.5 متر می‌رسد.

تا پایان هفته دمای هوا در شمال غرب و غرب کشور 4 تا 8 درجه کاهش می‌یابد. فردا در مناطقی از آذربایجان‌های شرقی و غربی، کردستان، زنجان، همدان، مرکزی و سمنان وزش شدید باد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

۰۸:۳۲ ,۱۳ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سازمان هواشناسی با صدور هشدارهایی درباره وزش باد شدید و مواج شدن دریا در شمال و جنوب از بارش‌های پراکنده در ۱۱ استان از جمله سواحل دریای خزر ...

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش ابر و رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب امروز ...

سازمان هواشناسی با اشاره به رگبار و وزش باد شدید در ۸ استان نسبت به آبگرفتگی معابر و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد.

سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش دما در ۱۱ استان کشور به زیر صفر درجه نسبت به وزش باد شدید و خسارت به محصولات کشاورزی هشدار صادر کرد.

رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی گفت: خشکسالی دلیل عمده احساس گرمای بیشتر در پاییز ۱۴۰۰ است و کم‌بارشی در آبان و آذر امسال ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی