ساعت طرح ترافیک و طرح زوج و فرد امروز چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ توسط شهرداری تهران اعلام شد.

قرن نو: ورود به طرح ترافیک امروز چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۰۰ ممنوع بوده و این طرح به همراه طرح آلودگی هوا در محدوده همیشگی اجرا می شوند.

در خصوص ساعت طرح زوج و فرد امروز یا همان طرح آلودگی هوا بنابر استعلام گرفته شده از پلیس راهور و با توجه به وضعیت شاخص آلودگی هوای تهران که اکنون در شرایط قابل قبول (82) قرار دارد، به اطلاع می رساند طرح آلودگی هوا امروز تا ساعت ۱۶ اجرا میشود و تردد در این طرح بدون توجه به زوج و فرد بودن پلاک، به مدت بیست روز در هر فصل، برای تمامی خودروها آزاد است.

اطلاعیه مهم: خودروهای داخل طرح ترافیک از ساعت ۱۴:۳۰ به بعد می توانند به صورت رایگان از محدوده خارج شوند.

تغییر ساعت طرح ترافیک

با توجه به سوالات شهروندان مبنی بر تغییر ساعت طرح ترافیک در تهران (طرح آلودگی هوا) به اطلاع می رساند، طبق اطلاعیه راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ هر دو طرح کماکان از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ برقرار بوده و فقط ساعت خروج از طرح از ساعت ۱۳:۰۰ به ۱۴:۳۰ تغییر کرده است.

توجه: طبق اعلام پلیس راهور از امروز فقط طرح کنترل آلودگی هوا ( زوج یا فرد سابق) در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳ در تهران اجرا شده و طرح ترافیک اصلی پنجشنبه ها اجرا نمیشود.

آخرین اخبار در خصوص تغییر محدوده و ساعت طرح ترافیک از طریق این تیتر خبری در سایت خبری ممتازنیوز منتشر خواهد شد.

برای مشاهده محدوده طرح زوج و فرد و محدوده طرح ترافیک و مکان دوربین ها بر روی عبارت مربوطه کلیک نمایید

خودروهایی که در سامانه تهران من ثبت نام نکرده اند چنانچه در این ساعات وارد محدوده طرح ترافیک شوند، علاوه بر اعمال عوارض توسط دوربین‌ها نیز جریمه خواهند شد.

خودروهایی که فاقد معاینه فنی باشند و وارد محدوده زوج و فرد شوند توسط دوربین های هوشمند شناسایی و روزانه ۵٠ هزار تومان جریمه خواهند شد.

۱۱:۲۱ ,۱۴ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


با توجه به درخواست مکرر جاماندگان ثبت‌نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری، سایت تهران من از روز یک‌شنبه، ۹ خرداد، تا روز یک‌شنبه، ۱۶ خرداد، ...

جهت تسهیل در تردد شهروندان آغاز اجرای طرح ترافیک از شنبه۸:۳۰ صبح است و از ساعت ۱۳ خروج خودروها از طرح رایگان و آزاد خواهد بود.

مدیرواحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران جزئیات اجرای طرح ترافیک از فردا در پایتخت را خبر داد.

معاونت و سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که همزمان با تغییر ساعات کاری ادارات و سازمان‌های دولتی تهران، ...

عضو کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، از بازنگری در مدل طرح ترافیک برای سال آینده خبر داد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی