عکاسی از موزه‌ها در فضاهای سربسته از سوی اداره کل موزه‌های کشور ممنوع اعلام شد و این بخشنامه ارسالی به دلیل رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی صادر شده است.

طبق بخشنامه ارسالی از سوی اداره کل موزه‌های کشور به دلیل رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی در ایام همه گیری بیماری کووید ۱۹، هر گونه عکاسی با دوربین عکاسی یا تلفن همراه در مکان‌های سربسته موزه‌ها ممنوع اعلام شده است.

این ممنوعیت در پی عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و حفظ ماسک بر روی صورت توسط بازدیدکنندگان هنگام گرفتن عکس‌های یادگاری یا سلفی، در تمام طول مسیر بازدید و بی‌توجهی به تذکر دوستانه همکاران و در نتیجه به خطر افتادن سلامتی دیگر بازدیدکنندگان و همکاران موزه دار و مراقب صادر شده است. بنابراین عکاسی تا اطلاع ثانوی در همه مکان‌های سربسته موزه‌ها ممنوع است.

این خبری بود که صفحه مجازی کاخ‌موزه اینستاگرام اعلام کرده و نوشته عکاسی در فضای باز موزه و باغ گلستان کماکان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بلامانع است.

منبع: خبرگزاری مهر

۱۴:۲۷ ,۱۴ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


ماه‌چهره خلیلی، بازیگر جوان سینما و تلویزیون، نوه زنده‌یاد پروین سلیمانی ۲۵ دی ۱۳۵۵ در تهران به دنیا آمد و ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ بر اثر سرطان لوزالمعده ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی