در ششمین سفر استانی رئیس جمهور، فردا جمعه ۱۶ مهرماه، مردم استان بوشهر میزبان آیت‌الله دکتر ابراهیم رئیسی و هیئت دولت خواهند بود.

آیت‌الله رئیسی، 16 مهرماه در ششمین سفر استانی به بوشهر سفر می‌کند و در سفر یک روزه رئیس جمهور به بوشهر علاوه بر نشست با مسئولان استانی، فرهیختگان و گروه‌های مردمی با حضور در بین مردم با آنان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

برخی از اعضا هیئت دولت با حضور در شهرستان‌های 10 گانه استان مشکلات و مطالبات مردم بررسی و در جلسه شورای اداری با حضور رئیس جمهور مطرح می‌کنند.

در این راستا آیت‌الله صفایی بوشهری امام جمعه، محمدی‌زاده استاندار و آیت‌الله حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در پیام مشترکی سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان را فرصت مغتنمی برای حل مشکلات و نقطه عطفی در پیشرفت استان دانستند.

در این پیام با اشاره به سفر رئیس جمهور آمده است:

حضور مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار این استان در صحنه‌های مختلف دفاع از کشور و نظام و حمایت از دولت بر هیچکس پوشیده نیست مقاومت جانانه مردم در 8 سال جنگ تحمیلی و حضور مقتدرانه در دریا و پاسداری از مرزهای آبی کشور حضور در راهپیمایی‌ها و انتخابات مختلف در 4 دهه اخیر هر کدام سند محکمی که دال بر پیوستگی اهالی دیار نخل و دریا و آفتاب با نظام جمهوری اسلامی ایران است.

در سایه این پیوستگی است که دشمنان قسم خورده مردم بزرگ ایران و نظام اسلامی به کرات مجبور به عقب‌نشینی از مواضع خود و پذیرش شرایط جمهوری اسلامی شده‌اند.

در تداوم همین مسیر و در راستای اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی برای حمایت از دولت به اطلاع می‌رساند برنامه‌ریزی فشرده سفر یک روزه رئیس جمهور به بوشهر و اهداف تعیین شده آن را صدا و سیما و اصحاب رسانه به اطلاع مردم استان بوشهر خواهند رساند.

جزئیات برنامه سفر رئیس جمهور و وزرا در استان بوشهر

دیدار با روحانیون، نخبگان، جوانان و قشرهای مختلف مردم، بازدید از برخی پروژه‌ها و حضور در جلسه شورای اداری و نشست با خبرنگاران از جمله برنامه‌های سفر یک روزه رئیس جمهور به بوشهر است.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته وزرای نفت، اقتصاد، نیرو و جهاد کشاورزی به نمایندگی از رئیس جمهور در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر برای بررسی مشکلات و مطالبات مردم حضور می‌یابند.

بر این اساس وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان‌های بوشهر و دشتستان، وزیر اقتصاد و دارایی به گناوه و دیلم، وزیر نیرو به دشتی و تنگستان ، وزیر صمت به 2 شهرستان کنگان و بندر دیر،  و وزیر نفت هم به عسلویه و جم سفر می‌کند.

همچنین  تعدادی از معاونان رئیس جمهور و وزیر کشور، آیت‌الله رئیسی را در سفر به بوشهر همراهی می‌کنند.

۱۳:۲۹ ,۱۵ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


گفته می‌شود علت اصلی اختلاف بین علی نیکزاد و ابراهیم رئیسی سهم‌خوایی از دولت انقلابی سیزدهم باشد که تا اینجای کار ابراهیم رئیسی در برابر ...

در بحث انتخابات ریاست‌جمهوری سؤالاتی درباره خانواده کاندیداها مطرح می‌شود که دراین‌راستا آشنایی با همسران کاندیداها خالی از لطف نیست.

سید ابراهیم رئیسی، کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران گفت: در دولت مردمی اینترنت با حداکثر سرعت با تامین زیرساخت های لازم ...

رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری به پایان رسید و با مشخص شدن نتایج انتخابات ۱۴۰۰، سیدابراهیم رئیسی به عنوان رئیس دولت سیزدهم شناخته شد. حالا ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی