پرداخت‌کنندگان نوظهور ناشی از پاندمی کرونا نسبتاً از دوران همه‌گیری سالم خارج شدند، اما درحالی‌که کسب‌وکار‌ها به کانال‌های دیجیتال حرکت کردند، وظیفه آنها روشن است: استقرار فناوری‌های پیشرفته برای ایجاد کارآیی، تضمین کسب درآمد و تحریک نوآوری برای برآوردن نیازها.

قرن نو ـ گروه فناری اطلاعات: پرداخت‌کنندگان به شرکت‌های موجود در صنعت سلامت مانند ارائه‌دهندگان طرح سلامت که نرخ خدمات را تعیین می‌کنند، پرداخت‌ها را جمع‌آوری می‌کنند، ادعا‌ها را پردازش می‌کنند گفته می‌شود. پرداخت‌کنندگان معمولاً با ارائه‌دهندگان یکسان نیستند.

چت‌بات‌ها، اینترنت اشیا و بیگ دیتا به عنوان محور‌های اصلی فرایند پرداخت برای پرداخت‌کنندگان وارد عمل شدند و بسیاری از آنها در مقیاس وسیع پیاده‌سازی شدند. باوجوداین، رهبران این صنعت در آمریکا معمولاً از روش‌های دیجیتال به نحوی استفاده می‌کنند که از صرفه‌جویی در هزینه‌ها فراتر می‌رود. با استفاده از ماشین‌آلات مکمل و در برخی موارد، گسترش کار انسان، بسیاری از مشتریان در حوزه پرداخت دیجیتال موقعیت مناسبی برای انجام این کار دارند.

مرکز کاگنیزنت برای کار در آینده (CFoW) با همکاری با شرکت آکسفورد اکونومیک اخیراً یک نظرسنجی با حضور چهارهزار مدیر اجرایی در سطح C در سراسر جهان شامل پنجاه پرداخت‌کننده ارشد مراقبت‌های بهداشتی در آمریکا برای فهم چگونگی پیشبرد این دستورکار ترتیب داده است. در ادامه به آنچه که حاضران در این نظرسنجی ارائه کردند اشاره می‌کنیم.

چهار بخش ضروری امر دیجیتال

نخست: هزینه‌ها را حذف کنید

پرداخت‌کنندگان می‌توانند با تجمیع، استانداردسازی و مهاجرت برنامه‌های کاربردی بالینی و غیربالینی (مانند مدیریت چرخه درآمد) به سیستم‌عامل‌های مبتنی‌بر ابرهزینه‌ها را کاهش دهند.

دوم: سرعت ابتکارات دیجیتالی را افزایش دهید

همه‌گیری کرونا سفر دیجیتالیزه کردن حوزه بهداشت و سلامت را تسریع کرد. کسانی که با این تغییرات همگام نیستند اگر رشد نکنند برای زنده ماندن با مشکل مواجه خواهند شد.

سوم: مهارت‌های خود را برای قدرت گرفتن در آینده دیجیتال به‌روز کنید

پروسه اتوماسیون باعث افزایش تعامل انسان و ربات در محل کار می‌شود که نیازمند نگرش‌ها و مهارت‌های به‌روز است. پرداخت‌کنندگان باید به دنبال راه‌هایی برای کاهش این انتقال باشند.

چهارم: بهبود همکاری میان پرداخت‌کنندگان و ارائه‌دهندگان

هر دو بخش باید به طور مشترک از داده‌های هوش مصنوعی، تجزیه‌وتحلیل و تعیین عوامل اجتماعی برای شناسایی بیماران و جمعیت‌های در معرض خطر که نیاز به دریافت خدمات ویژه مدیریت سلامت دارند، استفاده کنند.

5965

۱۴:۲۱ ,۱۷ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


با وجود تلاش های صورت گرفته اما همچنان بین 5 تا 8 میلیون نفر در کشور بدون بیمه درمانی هستند، مرکز تحقیقات بیمه سلامت می گوید این آماریعنی بخشی ...

تعداد تصادفات تقلبی در سایر کشور‌ها بین ۲ تا ۵ درصد کل خسارات پرداختی آن‌هاست این در حالی است که در ایران بیش از ۲۰ درصد پرداختی‌ها مربوط ...

رئیس کل بیمه مرکزی از بخشودگی جرایم بیمه‌های شخص ثالث به مدت ۲۰ روز خبر داد.

جان کارگران موضوع پر اهمیتی است که نباید به سادگی از کنار آن گذشت.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی