پیش از پایان رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی رتبه تیم ملی ایران مشخص شد.

قرن نو_ گروه ورزشی: در حالی که امشب مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جهان به پایان خواهد رسید اما از حالا تیم های اول تا سوم این مسابقات مشخص شده اند. تیم ملی کشتی فرنگی ایران در پایان رقابت‌های ۷ وزن قهرمانی جهان با ۲ طلا، ۲ برنز و یک عنوان پنجمی و مجموع ۹۶ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفته است. 

 

روسیه نیز با یک طلا، ۳ نقره و ۳ برنز و مجموع ۱۳۰ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و آذربایجان نیز با یک طلا، یک نقره و ۲ برنز و مجموع ۸۷ امتیاز پس از روسیه و ایران در جایگاه سوم جای گرفته است.

اما با توجه به رقابت‌های باقی مانده رتبه تیم ها تغییری نخواهد کرد. 

در ۳ وزن باقیمانده این رقابت‌ها که امشب (یکشنبه) به پایان می‌رسد، ایران با داشتن دو فینالیست، شانس رسیدن به ۲ مدال طلا را دارد و روسیه نیز یک‌ نماینده در فینال و یک کشتی‌گیر در گروه بازنده ها دارد. آذربایجان نیز یک کشتی‌گیر در دیدار رده‌بندی و یک کشتی‌گیر در گروه بازنده‌ها دارد.

 

با این اوصاف قهرمانی روسیه با داشتن یک کشتی‌گیر در فینال و یک کشتی‌گیر در گروه بازنده‌ها قطعی است و نایب‌قهرمانی ایران نیز با توجه به فاصله امتیازات با کشورهای دیگر و داشتن دو کشتی‌گیر در فینال قطعی شده و ایران شانسی برای پشت سر گذاشتن روسیه و ایستادن بر سکوی قهرمانی ندارد.

آذربایجان نیز در جایگاه سومی قرار دارد. 

۰۸:۳۳ ,۱۸ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


رقیب سرشناس کشتی‌گیر ملی‌پوش ایران وارد عرصه مربیگری شد.

فرنگی کار وزن 87 کیلوگرم اولین مدال طلای تیم ملی کشتی ایران را به دست آورد.

تیم ملی کشتی فرنگی با کسب ۴ طلا، یک نقره و ۲ برنز به عنوان نایب قهرمانی آسیا رسید.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در پایان رقابت‌های پنج وزن نخست قهرمانی آسیا به سه مدال طلا دست یافت.

ملی‌پوشان آزادکار ایران موفق به کسب هشت مدال در مسابقات قهرمانی آسیا شدند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی