سرمربی استقلال خبر از پیوستن چند بازیکن خارجی به این تیم داد.

قرن نو- گروه ورزشی: فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره مدیریت جدید باشگاه و مسائل مختلف تیم توضیحاتی را ارائه داد که در گفت‌وگوی زیر می‌خوانید:

- شرایط فعلی باشگاه را چطور ارزیابی می‌کنید؟

کاری که باشگاه استقلال در سال‌های گذشته نتوانست انجام دهد را آقای آجورلو ظرف ۱۰ روز انجام دادند و امروز هم به من خبر دادند که تیم استقلال دارای یک زمین تمرین خیلی خوب شده است که جا دارد از آقای آجورلو تشکر کنم. همچنین واقعا لازم است که از زحمات آقای نصیری یاد کنم که به صورت شبانه‌روزی پیگیر کارهای تیم هستند. نکته بعدی اینکه می‌خواهم از بازیکنانم بابت اخلاق و شرافت‌شان در ماه‌های گذشته تشکر کنم. آن‌ها سختی‌های زیادی را تحمل کردند ولی با تمام وجود در خدمت تیم بودند. ما در طول نیم فصل دوم فصل گذشته از زمین تمرین خوب محروم بودیم و البته دریافتی خاصی هم نداشتیم ولی بازیکنان با تمام وجود برای استقلال جنگیدند و این برای من خیلی قابل ارزش است.

- نظرتان راجع به جدایی برخی از بازیکنان استقلال چیست؟

به عنوان سرمربی نمی‌توانم فراموش کنم که در سه - چهار بازی آخر فرشید اسماعیلی با وجود مصدومیت برای استقلال بازی کرد. استقلال خانه امثال او، محمد نادری و مسعود ریگی است و برای آن‌ها آرزوی‌ بهترین‌ها را دارم.

- خیلی از هواداران دوست دارند بدانند که وضعیت جذب بازیکنان جدید به کجا رسید.

 ما سه بازیکن خارجی جذب می‌کنیم. به احتمال زیاد دو بازیکن خارجی در این هفته به تیم اضافه می‌شوند. سعی کردم بازیکنانی‌ را انتخاب کنم که در شرایط مسابقه قرار داشته باشند. این دو بازیکن خارجی که به زودی به جمع ما اضافه می‌شوند، هر دو در شرایط مسابقه قرار دارند. روزبه چشمی هم در حال مذاکره نهایی با باشگاه است و احتمالا به جمع ما اضافه خواهد شد.

- به عنوان صحبت پایانی، با وجود تغییرات مدیریتی رخ داده، آیا نسبت به آینده خوشبین هستید؟

از موقعی که آقای آجورلو به استقلال آمده‌اند با انرژی و اعتماد به نفس بیشتر کار می‌کنم. بحث مدیریت در فوتبال بسیار مهم است. یک مدیر خوب و مقتدر و پر تلاش می‌تواند به یک تیم انرژی خوبی بدهد و خوشحالم که در شرایط فعلی این اتفاق رخ داده است. ما هیچ تیمی را در لیگ دست کم نمی‌گیریم و همه بازی‌ها برای ما سخت است.

۱۶:۰۳ ,۱۸ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرمربی استقلال دیشب مدعی شد تجربه زیادی در شکست برابر پرسپولیس ندارد این در حالی است که آمار دقیقا عگس این موضوع را ثابت می کند!

مربی ایتالیایی مد نظر آبی‌ها رسما توافق با استقلال را تکذیب کرد.

با تمام اختلافاتی که میان هیات مدیره و سرمربی استقلال با هیات مدیره وجود دارد اما اعضای این هیات مدیره توانایی برکناری مددی را ندارند.

سرمربی استقلال هنگام خروج از ورزشگاه کری عجیبی برای رقیب خواند.

فرهاد مجیدی بعد از شکست استقلال همچنان در دوبی است اما در تهران زمزمه هایی در خصوص احتمال تغییرش شنیده می شود.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی