کره ای ها که از حضور در استادیوم آزادی واهمه داشتند حالا بدون حضور تماشاگر به مصاف ایران خواهند رفت.

قرن نو-گروه ورزشی: در حالی که طی روزهای اخیر خبرهای متفاوتی در خصوص تعداد تماشاگران بازی ایران و کره مطرح شده بود اما فدراسیون فوتبال اعلام کرد این بازی بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

سایت فدراسیون فوتبال دقایقی قبل نوشت:: «دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر کره جنوبی  از رقابتهای مرحله نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، روز سه شنبه ۲۰ مهرماه، راس ساعت ۱۷ بدون حضورتماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.»

این اتفاق در حالی است که از روزهای گذشته تاکنون اعداد و ارقام مختلفی برای حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی اعلام شده بود اما در نهایت هیچ تماشاگری در این دیدار حاضر نخواهد شد و تیم ملی نمی‌تواند همانند کشورهای منطقه و آسیا، از امتیاز میزبانی در خانه بهره‌مند شود.

در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال نامه نگاری های لازم برای اخذ مجوز حضور تماشاگران از فیفا و AFC را انجام نداده است، وجود داشت که با توجه به ممنوعیت حضور تماشاگران در این دیدار، به نظر می‌رسد این شایعات رنگ واقعیت به خود گرفته است.

۱۸:۲۵ ,۱۸ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مهاجم استقلال در واکنش به اینکه به او لقب نیمار ایرانی را داده‌اند، اظهار کرد: این نظر لطف هواداران است. نیمار یکی از بازیکنان مورد علاقه خودم ...

ای اف سی با ارسال نامه ای شرایط استفاده از VAR را اعلام کرد.

امارات اعلام کرد تمامی مسابقات فوتبال خود را با حضور تماشاگر برگزار خواهد کرد.

امارات و سوریه دو تیم همگروه ایران در دومین بازی هم موفق به کسب 3 امتیاز نشدند.

سرمربی کروات تیم ملی یک تغییر برای دیدار با کره نسبت به بازی قبلی ایجاد کرده است.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی