تیم یحیی گل محمدی در سطح جهانی نیز در مقایسه با رده بندی قبلی ۲ پله صعود کرده و در رتبه ۸۴ جهان قرار گرفته است.

قرن نو- گروه ورزشی:بسایت فوتبال دیستا بیس جدیدترین رده بندی باشگاهی فوتبال دنیا را اعلام کرد که بر این اساس پرسپولیس همچنان در رده اول ایران قرار گرفت.

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران همچنان با ۱۶۳۵ امتیاز و بدون تغییر نسبت به رده بندی پیشین در رتبه سوم آسیا ایستاده است. تیم یحیی گل محمدی در سطح جهانی نیز در مقایسه با رده بندی قبلی ۲ پله صعود کرده و در رتبه ۸۴ جهان قرار گرفته است.

تیم فوتبال استقلال با ۱۵۲۶ امتیاز و بدون تغییر مانند هفته گذشته در رتبه دوم فوتبال باشگاهی ایران قرار دارد. تیم فرهاد مجیدی در قاره آسیا نیز همچنان در رتبه دوازدهم است و در سطح جهانی با ۴ پله سقوط نسبت به هفته قبل در رده ۲۳۴ جای گرفته است..

بر اساس این رده‌بندی در قاره آسیا جایگاه ۴ تیم نخست نسبت به رده بندی پیشین تغییری نداشته و تیم کاوازاکی فرونتاله ژاپن با ۱۷۰۱ امتیاز همچنان صدرنشین است. پس از این تیم، الهلال عربستان سعودی ۱۶۴۱ امتیازی در رتبه دوم جای دارد.

پس از تیم رده سومی پرسپولیس، تیم چونبوک موتورز کره جنوبی با ۱۶۲۴ امتیاز در رتبه چهارم قاره کهن قرار دارد. اولسان هیوندای کره جنوبی با ۱۶۱۳ امتیاز به رتبه پنجم صعود کرده و جای الدحیل قطر را گرفته است.

در رده‌بندی جهانی نیز جایگاه ۱۰ تیم اول جدول تغییری نداشته و بایرن مونیخ با ۲۰۵۸ امتیاز مانند هفته گذشته در صدر جدول ایستاده است.

بر اساس این رده بندی  بارسلونا نیز همچنان در رتبه هفدهم جهان قرار دارد.

۱۰ تیم برتر فوتبال باشگاهی جهان:

بایرن مونیخ
منچسترسیتی
لیورپول
چلسی
اینتر میلان
رئال مادرید
پاری سن ژرمن
ناپولی
آژاکس

۱۰:۱۳ ,۲۰ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


دو بازیکن استقلال احتمال دارد به دلیل 3 اخطاره بودن دیدار برابر رقیب سنتی را از دست بدهند.

دربی پایتخت قرار است فردا ساعت 19:30 در ورزشگاه ازادی تهران برگزار شود.

بازگشت احتمالی سعید آقایی و مصدومیت امید عالیشاه ترکیب پرسپولیس را با تغییراتی مواجه خواهد کرد.

فرهاد مجیدی با ترکیبی هجومی برابر پرسپولیس به میدان خواهد رفت. آبیها البته در بازی امروز آرش رضاوند و متین کریم زاده را در اختیار ندارند .

امید عالیشاه هافبک مصدوم پرسپولیس در نهایت به دربی تهران نرسید

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی