سرمربی تیم ملی می گوید برابر کره ریسکی کرده که جواب نداده است.

قرن نو-گروه ورزشی:دراگان اسکوچیچ، سرمربی ایران در نشست خبری پس از دیدار برابر کره جنوبی اظهار کرد: در نیمه اول می‌دانستیم در میانه میدان مشکل داریم و سعی کردیم با تغییرات فاصله بین بازیکنان ایران و کره را کمتر کنیم. می‌دانستیم دوئل سه به سه در میانه میدان داریم. در نیمه دوم با اضافه شدن نورافکن نمایش بهتری داشتیم. در نیمه اول به این موضوع آگاه بودم که اگر دو مهاجم جلو بروند، تعادل به هم می‌خورد ولی آگاهانه این کار را کردم.

او درباره افت سردار آزمون گفت: همه بازیکنان تلاششان را کردند. امروز بهترین روز سردار نبود ولی او یکی از مهم‌ترین مهره‌های ماست. گل او در مرحله قبل باعث شد که به این مرحله برسیم و رویا پردازی کنیم.

سرمربی تیم‌ملی در پاسخ به این سوال که چه پیش‌بینی‌ای برای ادامه مسیر تیمش در راه صعود به جام جهانی دارد، توضیح داد: من به نتیجه تساوی امروز بسنده نمی‌کنم و راضی نیستم ولی باید بگویم که کره تیم فوق‌العاده‌ای بود و بازیکنان در سطح جهانی دارند. بازی امروز با رقیب مستقیم‌مان بود. ما با مثبت اندیشی جلو می‌رویم و حواسمان است که مشکلات تیم را حل کنیم و نمایش بهتری داشته باشیم..

اسکوچیچ در پاسخ به این سوال که آیا در نیمه نخست مقابل کره سورپرایز شده بود، بیان کرد: اگر به حرف‌هایم گوش می‌دادید متوجه می‌شدید که سورپرایز نشدیم. ما آگاهانه تصمیم گرفتیم که در خط حمله بازیکن بیشتری داشته باشیم و دلیلش این بود که بهتر حمله کنیم. ولی تا دیدیم تعادل تیم به هم خورده تاکتیک را تغییر دادیم. ما آماده اتفاقات دیگر بودیم. دوباره تکرار می‌کنم که آگاهانه تعداد بازیکنان میانه زمین را کم کردم و ریسکی بود که به عنوان سرمربی قبول کردم.

۲۰:۱۲ ,۲۰ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی، باید برای نهایی کردن لیست تیم ملی نام یک دروازه‌بان را از میان بیرانوند، عابدزاده، ...

سرپرست تیم ملی از تصمیم جدید دراگان اسکوچیچ فوتبال خبر داد.

عزیزی خادم در نظر دارد تا برای دور بعدی مسابقات مقدماتی جام جهانی یک مربی مطرح را به ایران بیارود؛ مربی‌ای که گفته می‌شود کسی نیست جز کارلوس ...

سرمربی کروات تیم ملی می‌گوید برخلاف آنچه که ادعا شده او با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد.

شاگردان اسکوچیچ با دومین 3 امتیاز خود دوباره به صدرجدول بازگشتند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی