دبیرکل بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی از الزام همه کارکنان بانک‌ها به ارائه خدمات به صورت حضوری از ۲۴ مهرماه خبر داد.

قرن نو ـ گروه اقتصادی: محمدرضا جمشیدی در ابلاغیه‌ای به بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی اعلام کرد که براساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، حضور تمام کارکنان در ساعات اداری از روز شنبه (۲۴ مهر ماه) الزامی است.  

براساس بخشنامه فوق، خدمات کارکنان به صورت دورکاری منتفی خواهد بود.  

به گزارش ایرنا، پیش از این حضور کارمندان بانک‌ها در شهرها با هشدار قرمز به میزان پنجاه درصد بود و پنجاه درصد بقیه کارمندان با توجه به نظر مدیران مناطق به‌نحوی‌که ارائه خدمات شعب متوقف یا با خدشه روبه‌رو نشود، ‌به صورت نوبتی از طریق دورکاری ادامه دهند.  

در شهرهای با هشدار نارنجی ازجمله تهران و البرز، حضور کارمندان به میزان دوسوم خواهد بود و یک‌سوم آنها می‌توانستند مشروط به امکان ارائه خدمات کامل به مشتریان از طریق نوبتی دورکاری داشته باشند.

در سایر شهرها با هشدارهای زرد و آبی ارائه خدمات بانکی با حضور صد درصدی کارمندان بود.

5965

۱۰:۳۰ ,۲۵ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


قرن نو : معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به اینکه تهران در شرایط نارنجی قرار دارد، گفت: باید دورکاری در تهران برابر مصوبه ...

بخشنامه جدید الزام به دورکاری و مرخصی اضطراری کارکنان دولت در شرایط هشدار کرونا از سوی سازمان اداری و استخدامی ابلاغ شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران از تغییر رنگ‌بندی کرونایی تهران به قرمز و دورکاری ۷۰ درصدی ادارات خبر داد.

امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ در سامانه نیما ۱۰۲ میلیون دلار و با میانگین موزون نرخ دلاری معاملات ۲۰۲،۲۵۷ ریال معامله شد.

روز گذشته بانک مرکزی در راستای مقابله با قمار از جزئیات بخشنامه‌ای رونمایی کرد که در پی آن سقف تعداد مجاز کارت به کارت واریزی برای هر فرد روزانه ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی