سرپرست پرسپولیس از سرمربی این تیم بعد از شکست سنگین برابر الهلال حمایت کرد

قرن نو-گروه ورزشی: بعد از شکست پرسپولیس برابر الهلال انتقادات زیادی از نحوه بازی سرخ ها در فضای مجازی و رسانه ها شده است. با این حال سرپرست سرخ ها با انتشار پستی از سرمربی خود حمایت کرد. صدر در این خصوص نوشت:

"برای ما پرسپولیسی‌ها که برتری‌جویی در هر مسابقه‌ای به خصلتمان تبدیل شده این شکست تلخ و آزاردهنده است. با تمام وجود از همه طرفداران و خانواده بزرگ پرسپولیس بابت این شکست عذرخواهی می‌کنم. شکستی که می‌توانست اتفاق نیفتد اگر مسابقات در شرایط نرمال و طبيعی برگزار می‌شد. به جرات می‌شود گفت کمتر تیمی در آسیا توان نبرد با الهلال فعلی را در خانه این تیم دارد و برگزاری تک بازی هم آوانتاژ ثانویه‌ای با خود به همراه می‌آورد؛ اینکه مجبورید در زمین حریف برای جبران گل تلاش کنید درحالیکه اگر بازی برگشتی بود شاید تیم طور دیگری بازی می‌کرد ...

با این حال باید شکست را پذیرفت و به سمت آینده قدم برداشت. تلخی امشب ما را برای جبران مصمم‌تر می‌کند و بدون تردید با یحیی گل محمدی بهترین مربی یک دهه اخیر ایران، کادر فنی شایسته و بازیکنان قدرتمندمان دوباره برای رقابت با همه آسیا حاضر خواهیم بود.

پرسپولیس، مهمترین تیم و موفق‌ترین نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیای این سالها بوده و بازهم خواهد بود. با مجالی برای عبور از مشکلات و بهبود شرایط اداری باشگاه و حرفه‌ای‌تر شدن، گام‌های بزرگی خواهیم برداشت تا هرگز تماشای امکانات حریفان برای ما حسرت برانگیز نباشد.

با حضور شما، بزرگترین جمعیت هواداری در قاره کهن دست در دست هم و متحد به سوی آینده خواهیم رفت.

تنها چیزی که به آن شک ندارم این است که بازیکنان و کادر باغیرت پرسپولیس شادی را دوباره برای همه ما به ارمغان خواهند آورد."

 

۱۰:۲۱ ,۲۵ مهر ۱۴۰۰

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی