رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری پایتخت علت غیبت شهردار تهران در نشست امروز (یکشنبه) شورای اسلامی این شهر را ناراحتی جسمی علیرضا زاکانی عنوان اعلام کرد.

 زاکانی بنا بود امروز در جلسه شانزدهم اعضای شورای اسلامی شهر تهران حاضر شود و در خصوص انتصاب شهرداران مناطق توضیح دهد، که در ابتدای این جلسه، مهدی چمران رئیس این شورا خبر داد شهردار در بیمارستان بستری شده است.

وی اعلام کرد: حال شهردار تهران مساعد نبود و از این رو برای دریافت خدمات درمانی راهی بیمارستان و در نهایت بستری شد.

عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران با انتشار متنی در توییتر خود توضیحاتی درباره شرایط جسمانی زاکانی ارایه کرد. 

آنطور که محمدخانی در توییت خود نوشته است، «‏قرار بود شهردار تهران در جلسه امروز شورا حاضر شود تا شهرداران جدید را به اعضا معرفی کند اما به دلیل ناراحتی جسمی به جلسه شورای شهر نرفت. دکتر زاکانی از شب گذشته در منزل استراحت می‌کند و به محض بهبودی در محل کار حاضر خواهد شد.» 

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۲:۲۰ ,۲۵ مهر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


در بحث انتخابات ریاست‌جمهوری سؤالاتی درباره خانواده کاندیداها مطرح می‌شود که دراین‌راستا آشنایی با همسران کاندیداها خالی از لطف نیست.

زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه پیری جمعیت خطر بزرگی است، گفت که برای کم شدن سن ازدواج باید سن اشتغال کاهش یابد.

نامزد بداخلاق انتخابات ریاست جمهوری که سید ابراهیم رئیسی هیچ پستی به او نداد، حالا برای حضور در ساختمان بهشت شهرداری، ...

شهردار منتخب تهران گفت: برنامه‌های مدیریتی پایتخت در سه سطح کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت تقسیم‌بندی می‌شود و نباید در بیان مشکلات سیاه‌نمایی ...

شهردار تهران اعلام کرد: برای مجموعه حمل و نقل عمومی پایتخت ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار می‌خواهیم تا حال مردم این کلانشهر را خوب و ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی