گروه ام‌تی‌ان، دارنده ۴۹ درصد از سهام «ام‌تی‌ان ایرانسل»، جایگاه دومین اپراتور ارتباطی در فهرست کارفرمایان برتر جهان را به دست آورد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در رتبه‌بندی جدید مجله اقتصادی «فوربز (Forbes)» از برترین کارفرمایان جهان در سال ۲۰۲۱ میلادی، گروه ام‌تی‌ان (MTN Group) موفق شده تا در میان اپراتورهای ارتباطی، در مقام دوم و در میان شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ارتباطی (Telecommunications Services, Cable Supplier)، در جایگاه سوم جهانی قرار گیرد.

ام‌تی‌ان در این فهرست، که شامل رتبه‌بندی ۷۵۰ شرکت بین‌المللی حائز بیشترین امتیاز در زمینه‌های کاری مختلف است، با ۹ پله صعود نسبت به رده‌بندی قبلی، در میان اپراتورهای ارتباطی، پس از شرکت «دویچه تله‌کام» و بالاتر از شرکت‌هایی مانند «اورنج»، «گروه تیم»، «کی‌تی»، «ورایزن»، «وودافون»، «گروه بی‌تی» و… قرار گرفته است.

در میان شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ارتباطی حاضر در این فهرست نیز، ام‌تی‌ان، پس از شرکت‌های «هوآوی» و «دویچه تله‌کام»، در رتبه سوم قرار گرفته و جایگاهی بالاتر از شرکت‌هایی مانند «نوکیا» و «اریکسون» را به دست آورده است.

رتبه‌بندی مجله فوربز، بر اساس نظرسنجی از ۱۵۰هزار نفر از کارکنان تمام وقت و پاره وقت شرکت‌های بین‌المللی به دست آمده است. در این نظرسنجی، با توجه به همه‌گیری بیماری کرونا و نوع مواجهه شرکت‌ها با این پدیده جهانی، از کارمندان شرکت‌های مختلف، در ۵۸ کشور جهان، خواسته شده بود تا مؤسسه‌ها و شرکت‌های بین‌المللی را بر اساس جنبه‌هایی مانند وجهه، تأثیرگذاری اقتصادی، توسعه استعدادها، مسؤولیت اجتماعی، ایجاد فرصت‌های برابر برای همه کارکنان و… ارزیابی کنند. ۷۵۰ شرکتی که بالاترین امتیاز را در نظرسنجی به دست آوردند، در این رتبه‌بندی قرار گرفتند.

ام‌تی‌ان، سهامدار ۴۹ درصدی «ام‌تی‌ان ایرانسل» که در حال حاضر در ۲۱ کشور جهان رسماً در حال فعالیت است، طی سال اخیر میلادی، با اجرای استراتژی جدید خود، موسوم به «Ambition 2025»، تلاش کرده تا با انجام اقداماتی مانند ارائه مهارت‌های مختلف به کارکنان، ایجاد یک محل کار دلپذیر و منعطف با توجه به شرایط کرونایی، کمک به ایجاد محیطی پایدار و… کیفیت خدمات خود را ارتقا دهد. همچنین از آنجا که ارتباطات حضوری مردم در زمانه حاضر، دچار محدودیت شده است، سعی کرده تا بتواند مردم را بیش از پیش و بهتر از قبل، با یکدیگر مرتبط کند، ارتباط شرکت‌ها را با مشتریانشان حفظ کند و ضمن تداوم ارائه خدمات ضروری، نوآوری و عرضه خدمات جدید را نیز امکان‌پذیر سازد.

۱۶:۲۳ ,۰۵ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری اعلام کرد: در پی قطعی های برق در سراسر کشور و اختلال در شبکه ارتباطی، اپراتورهای سیار ملزم ...

رالف موپیتا، مدیرعامل گروه MTN با اشاره به موضوعات موجود، پیرامون برنامه خروج MTN از منطقه خاورمیانه و رویکرد آفریقامحور این گروه ارتباطی گفت: ...

اگر گزارش بلومبرگ مبنی‌بر خرید سهام دیگر اپراتورهای آفریقای جنوبی از سوی MTN درست باشد، احتمالاً بازار تلکام آفریقای جنوبی به‌زودی یکپارچه ...

برنامه عملی گروه MTN برای خروج از بازار خاورمیانه با فروش کسب و کار اپراتوری موبایل این گروه در کشور یمن کلید خورد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی