بلیت فروشی دیدار دوستانه کشتی آزاد تیم های ملی آمریکا و ایران که ۲۱ بهمن در آرلینگتون تگزاس برگزار می‌شود، از همین حالا آغاز شده است.

قرن نو- گروه ورزشی: در جریان مسابقات جهانی کشتی در نروژ روسای فدراسیون های کشتی ایران و آمریکا توافق کردند تا تیم های ملی دو کشور در ایالات متحده به مصاف هم بروند.

اما بلیت فروشی دیدار دوستانه کشتی آزاد تیم های ملی آمریکا و ایران که ۲۱ بهمن در آرلینگتون تگزاس برگزار می‌شود، از همین حالا آغاز شده است.

اسپورتال در این خصوص گزارش داده: پس از انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۹۷۹ روابط دو کشور کمرنگ شد. مورد استثنا، ورزشکاران و کشتی گیرانی هستند که از سال ۱۹۹۸ هر از گاهی به دیدار یکدیگر رفته اند و از آن زمان تاکنون کشتی‌گیران آزاد آمریکایی ۱۷ بار در ایران حضور داشتند و ایرانی‌ها نیز ۱۶ بار در مسابقات داخل آمریکا شرکت کرده‌اند.

پژمان درستکار، سرمربی تیم ملی ایران که پس از بازی‌های توکیو به این سمت رسید، گفت: تیم ملی ایران با قدرت تمام به دیدار آمریکا خواهد رفت.این مسابقه در زمین بیسبال گلوب لایف فیلد برگزار می‌شود.

بلیت فروشی این مبارزه شروع شده است و انتظار می‌رود تمام ۲۷ هزار بلیت این مبارزه از قبل به فروش برود.

۰۹:۴۱ ,۰۷ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


با انتخاب سجاد عباسپور در وزن 55 کیلوگرم ترکیب تیم ملی برای مسابقات جهانی نروژ مشخص شد.

تیم ملی کشتی ایران با کسب هفت مدال به کار خود در مسابقات جهانی پایان داد.

یک حامی مالی فدراسیون کشتی به اعضای تیم ملی ایران پاداش قابل توجهی اهدا کرد.

استیوسن پس از المپیک، در رقابت‌های قهرمانی جهان غایب بود اما با قطعی شدن دیدار ایران و آمریکا از بازگشت خود به تیم ملی خبر داده بود.

نظر خود را ثبت کنید