ایرنا نوشت: کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران در شمال غرب و غرب کشور خبر داد و گفت: بازگشت آلودگی هوا برای شهرهای صنعتی و تهران در روز سه‌شنبه قابل پیش‌بینی است.

«امین حسین نقشینه» روز (یکشنبه) درباره وضعیت جوی کشور به خبرنگار اقتصادی ایرنا، گفت: پوشش ابر همچنان در شمال غرب و غرب کشور وجود دارد و بر این اساس امروز نیز در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و برخی نقاط اردبیل، شمال کردستان و شمال کرمانشاه بارش باران و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: امروز بارش پراکنده در استان‌های حاشیه البرز و زاگرس خواهیم داشت و برای ارتفاعات تهران بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: روز (سه شنبه) بارش‌ها در شمال غرب کشور هم چنان ادامه دارد اما در استان‌های صنعتی و پایتخت جوی آرام پیش‌بینی می‌شود که موجب افزایش آلاینده‌ها در تهران و البرز خواهد شد.

نقشینه ادامه داد: آسمان تهران امروز نیمه‌ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی همچنین تاکید کرد: پایان هفته دوباره بارش‌ها در گستره بیشتری از کشور آغاز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

۰۹:۰۷ ,۰۹ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سازمان هواشناسی از بارش باران،‌ برف، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی در ۱۶ استان و ورود سامانه بارشی طی سه شنبه آینده به کشور خبر داد.

سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از بارش برف و باران، وزش باد شدید و کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور خبر داد.

سازمان هواشناسی از تشدید فعالیت سامانه بارشی و احتمال آب‌گرفتگی معابر، طغیان رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌ها در ۹ استان کشور خبر داد.

سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی روز چهارشنبه و از افزایش آلاینده های جوی در شهرهای پرجمعیت و صنعتی تا آخر هفته خبر داد.

نظر خود را ثبت کنید