معاون رئیس جمهور در امور مجلس از موافقت دولت برای اجرای لایحه رتبه‌بندی معلمان تا سقف ۲۵ هزار میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، محمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس در پاسخ به این سوال که با توجه به نگرانی‌هایی که بین معلمان وجود دارد موضع شفاف دولت نسبت به اجرای لایحه رتبه‌بندی معلمان چیست،  گفت: دولت به هیچ عنوان با اصل لایحه رتبه‌بندی مخالف نیست.

وی افزود: با وجود اینکه این لایحه را دولت قبلی ارائه کرده اما دولت سیزدهم کاملا از نظام رتبه‌بندی معلمان حمایت می‌کند فقط انتظار ما از نمایندگان این است که این لایحه به طرحی جدید تبدیل نشود.

وی ادامه داد: انتظار داریم این لایحه در همان سقفی که مورد تأیید است، به تصویب برسد تا مغایر اصل 75 قانون اساسی نیز نباشد و شورای نگهبان به آن ایراد نگیرد.

معاون رئیس جمهور در امور مجلس در پاسخ به این سوال که آیا رقم مورد توافق برای اجرای لایحه رتبه‌بندی 25 هزار میلیارد تومان است، تصریح کرد: بله، ما موافق اجرای لایحه رتبه بندی تا سقف 25 هزار میلیارد تومان هستیم.

منبع: خبرگزاری فارس

۱۳:۲۳ ,۰۹ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در تلاش است تا لایحه رتبه‌بندی معلمان را بازپس گرفته و اصلاحاتی را در آن انجام دهد.

بررسی قیمت ها در بازار خودروهای وارداتی از افزایش چشمگیر قیمت خودروهای ب ام و، تویوتا، هیوندای، بنز و کیا در یک ماه اخیر حکایت دارد.

دولت‌های یازدهم و دوازدهم تا حدودی برای شفاف‌سازی بودجه تلاش کردند ولی نتوانستند مشکل ردیف‌ دستگاه‌های آویزان و بی‌خاصیت را حل کنند. علت ...

رئیس جمهور «قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور» را برای اجرا ابلاغ کرد.

نظر خود را ثبت کنید