مهاجم تیم ملی ایران تا پایان سال میلادی فرصت دارد تا عنوان برترین گلزن آسیا را به دست بیاورد.

قرن نو - گروه ورزشی: فدراسیون تاریخ و آمار برترین گلزنان جهان در سال 2021 را معرفی کرده است. بر این اساس در بین بازیکنان آسیایی مهدی طارمی با به ثمر رساندن ۳۰ گل در رده دوم قرار دارد.

طارمی در سال 2021 موفق شده ۴ گل برای تیم ملی به ثمر  برساند و بقیه گل‌های خود را برای پورتو زده است.

علی مبخوت، مهاجم الجزیره و تیم ملی امارات با ۳۴ گل زده در صدر مهاجمان آسیایی قرار دارد و کیوگو فوروهاشی ژاپنی که در سلتیک بازی می‌کند با ۲۹ گل زده در رده سوم است.

در صدر رده‌بندی کلی، روبرت لواندوفسکی قرار دارد که با فاصله زیاد ۵۶ گل زده در صدر است و بعید به نظر می‌رسد جایگاه نخست را از دست بدهد. ارلینگ هالند مصدوم شد تا ۴۳ گله باقی بماند و کریستیانو رونالدو نیز توانست شمار گل‌های خود را در سال ۲۰۲۱ به مسی در عدد ۴۰ برساند.

۱۲:۰۳ ,۱۰ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


بحث ارجاع پرونده بازی پورتو - پورتیموننزه در هفته سی‌ام لیگ فوتبال پرتغال به کمیته انضباطی فدراسیون این کشور جنجال زیادی در روزهای اخیر به ...

مهاجم ملی‌پوش ایران در میان نامزدهای بهترین بازیکن فصل پرتغال قرار گرفت.

مدیر ارتباطات باشگاه اسپورتینگ پس از توقف این تیم مقابل براگا در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر پرتغال به داوری‌ها و تاثیر مهدی طارمی واکنش ...

سرخیو کونسیسائو سرمربی پورتو در نشست خبری دیدار با چاوس به دفاع از ستاره ایرانی اش برابر انتقادها پرداخت.

باشگاه مطرح انگلیسی جدیدترین مشتری مهدی طارمی است و قصد دارد مهاجم تیم ملی ایران را در نقل و انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد.

نظر خود را ثبت کنید