کاربران اندروید و iOS کلاب‌هاوس می‌توانند با استفاده از قابلیت کاربردی «Replay» محتوای صوتی چت‌روم‌ها را ضبط کنند تا امکان بازپخش آن فراهم شود.

 

به واسطه چنین ویژگی اگر کاربران رویدادی را در این شبکه اجتماعی محبوب از دست داده باشند، می‌توانند در زمان دیگری محتوای صوتی را در اختیار داشته باشند. کلاب هاوس از امروز شروع به این قابلیت برای کاربران اندروید و iOS کرده است.

میزبان‌های کلاب‌هاوس می‌توانند ویژگی Replay را به تمایل خود فعال یا غیرفعال کنند. با فعال کردن این قابلیت، امکان ضبط کردن محتوای صوتی فراهم می‌شود تا کاربران بتوانند بعد از اتمام جلسات صوتی بتوانند محتواها را مجددا گوش بدهند.  

کاربران کلاب‌هاوس پیش از معرفی این قابلیت، تنها می‌توانستند در زمان آنلاین بودن، محتوای صوتی را گوش دهند و امکان بازپخش مجدد آن برای میزبان‌ها فراهم نبود. در چنین وضعیتی اگر کاربران در جلسه‌ای حضور نداشتند، عملا محتوای آن را از دست می‌دادند. کلاب ‌هاوس با معرفی Replay در تلاش است این مشکل را برطرف کند تا میزبان‌ها بتوانند محتوای صوتی جلسات چت‌روم‌ها را ضبط کنند. امکان دانلود محتوای ضبط شده نیز وجود دارد تا میزبان‌ها بعدا بتوانند محتوای ضبط و دانلود شده را از طریقی با کاربران به اشتراک بگذارند.

امکان تهیه کلیپ‌های ۳۰ ثانیه‌ای از محتوای ضبط شده نیز وجود دارد. همچنین کاربران می‌توانند محتوای صوتی ضبط شده را با سرعت ۱.۵ تا ۲ برابر نیز گوش دهند. مدیران چت‌روم‌ها می‌توانند متوجه شوند چه افرادی به محتوای ضبط شده گوش داده‌اند. همچنین می‌توانند متوجه شوند که در مجموع چند نفر به صورت لایو در چت روم شرکت کرده و چند نفر محتوای ضبط شده را گوش داده‌اند.

در واقع این ویژگی برای افرادی که نمی‌توانند در زمان رویداد صوتی به صورت آنلاین حضور داشته باشند، قابلیت فوق‌العاده‌ای است و بی‌شک می‌تواند به افزایش محبوبیت این پلتفرم کمک کند. این قابلیت از امروز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، اما شاید تا چند روز دیگر هم تمام افراد به آن دسترسی پیدا نکنند.

منبع: دیجیاتو

۱۲:۱۱ ,۱۸ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


علی لاریجانی گفت: اگر برجام چیز نجسی بود، چرا الان زیرش نمی‌زنند؟ برجام در آن دوره کار درست و دقیق کشور بود. الان هم معتقدم برای نجات کشور باید ...

احمدی‌ نژاد در کلاب‌ هاوس گفت: رای دادن یک مساله شخصی هست و چگونه مساله شخصی را می‌گویید ساختارشکنی هست؟!

چه آنها که قصد شرکت در انتخابات را داشتند و چه نه؛ روز گذشته از نتایج تایید صلاحیت های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری شوکه شدند ، فضای توییتر ...

اپلیکیشن موبایل جدید "اسپاتیفای گرین روم" که به کاربران جهانی اجازه می دهد به اتاقهای صوتی زنده پیوسته یا میزبانی آنها را برعهده بگیرند و این ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی