دیلی میرر در گزارشی از ستاره آرژانتینی به عنوان شانس اصلی توپ طلا نام برده است.

قرن نو - گروه ورزشی: با نزدیک شدن به پایان سال میلادی قرار است مراسم بهرتین های سال 2021 فوتبال جهان برگزار شود. اگر چه طی روزهای اخیر برخی از رسانه های اروپایی خبر از انتخاب لیونل مسی به عنوان برترین بازیکن جهان داده اند اما این خبر دیروز تکذیب شد تا همچنان برنده توپ طلای امسال نامشخص باشد. هر چند دیلی میرر در گزارشی ستاره آرژانتینی را شانس اصلی برنده شدن توپ طلا نام برده است.

دیلی میرر در این گزارش به بررسی ۱۰ نامزد اصلی توپ طلا بر اساس اولویت پرداخت و نوشت:

۱-لیونل مسی

مسی شانس اصلی این جایزه است. او فصل قبل با بارسلونا تنها قهرمانی در جام حذفی را به دست آورد با این حال در بسیاری از بازی ها یک تنه تیمش را نجات داد و مهم تر اینکه با تیم ملی فوتبال آرژانتین قهرمانی در کوپا آمه ریکا را کسب کرد.

۲- لواندوفسکی

اگر توپ طلا در سال ۲۰۲۰ به بازیکنی داده می شد قطعا او کسی جز لواندوفسکی نبود؛ بازیکنی که در سال ۲۰۲۰ توانست ۴۸ گل با بایرن به ثمر رساند و قهرمانی در سه گانه را کسب کند.

لواندوفسکی به درخشش در سال جاری ادامه داده است اما در فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا با مصدومیت مواجه شد و همین باعث شد تا بایرن نتواند در لیگ قهرمانان بدرخشد.

۳- محمد صلاح

یکی از بهترین و آماده ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان که در لیورپول خیره کننده ظاهر شده است. او در فصل جاری از بهترین های لیگ جزیره و لیگ قهرمانان اروپا بوده است و شانس بالایی برای کسب این جایزه دارد.

در گزارشی دیلی میرر به ترتیب از جورجینیو، کریم بنزما، جیان لوئیجی دوناروما، انگولو کانته،ام باپه، دی بروین و کریستیانو رونالدو به عنوان دیگر شانس های اصلی کسب توپ طلا یاد شده است.

۰۸:۵۵ ,۱۹ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


ستاره تیم ملی برزیل می‌گوید به دنبال به دست آوردن اولین قهرمانی خود در کوپا آمریکا است.

لیونل مسی در حالی روز گذشته اولین تمرین خود را با پاری‌سن‌ژرمن انجام داد که مطابق انتظار خوش و بش گرمی با دوست صمیمی‌اش یعنی نیمار داشت.

زلاتان ابراهیموویچ معتقد است این توپ طلا بوده که او را از دست داده است.

نشریه فرانسوی نامزدهای اصلی دریافت توپ طلا را اعلام کرد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی