انگلیس اعلام کرد تمامی واکسن‌های تاییدشده از سوی سازمان جهانی بهداشت برای مقابله با بیماری کووید۱۹ در این کشور به رسمیت شناخته می‌شود.

مقامات انگلیس اعلام کردند: از اواخر ماه جاری میلادی (نوامبر) تمامی واکسن‌های کووید۱۹ که سازمان جهانی بهداشت مجوز استفاده اضطراری آنها را صادر کرده است به رسمیت شناخته خواهد شد و واکسن‌های سینوواک و سینوفارم ساخت چین و کوواکسین تولید هند به فهرست واکسن‌های تایید شده برای مسافران ورودی به این کشور اضافه می شود.

این تغییرات که از ۲۲ نوامبر اجرایی می شود، برای مسافران کشورهایی از جمله امارات متحده، مالزی و هند که به طور کامل در برابر کروناویروس واکسینه شده اند، مفید خواهد بود.

 

۱۳:۰۴ ,۱۹ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


از نظر تعداد واکسن‌های تزریق‌شده در جهان، چین با اختلاف زیادی در رتبه نخست جهان قرار دارد و هند و آمریکا در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

رهبر انقلاب نوبت دوم واکسن ایرانی کرونا را دریافت کردند.

با اظهارات جديد سخنگوي سازمان غذا و دارو درباره چگونگي ترخيص داروهاي كرونايي «فاسد» از گمرك، مناقشه نظام سلامت و گمركات كشور وارد مرحله جديدي ...

سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: تا امروز ۵۲ میلیون واکسن توسط جمعیت هلال احمر وارد کشور شده و در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفته است که از این میزان ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی