پایان کشمکش دوساله آبی‌ها با سرمربی ایتالیایی

حکم نهایی دادگاه CAS برای پرونده استراماچونی و استقلال

بعد از گذشت دو سال از ترک ایران توسط استراماچونی، دادگاه نهایی پرونده او امروز پنجشنبه برگزار می‌شود.

قرن نو - گروه ورزشی: آندره استراماچونی سرمربی سابق استقلال که بعد از مدت کوتاهی حضور در این تیم ایران را ترک کرد، برای گرفتن مطالبات خود و البته غرامت قراردادش از این باشگاه به فیفا شکایت کرد.

سرمربی ایتالیایی ترجیح داد تا بیش از یک سال ونیم خانه‌نشین باشد اما تمام رقم قرارداد دوساله خود را از استقلال دریافت کند.

گفته می‌شود استقلال در فیفا محکوم به پرداخت تمام مبلغ قرارداد دو ساله (از تیرماه ۱۳۹۸ تا تیرماه ۱۴۰۰) شده است و باید مبلغی در حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو به این مربی بدهد. استقلال بابت این رأی به دادگاه «CAS» شکایت کرده و امیدوار است این رأی شکسته شود.

بعد از گذشت دو سال از ترک ایران توسط استراماچونی، دادگاه نهایی پرونده او امروز پنجشنبه برگزار می‌شود و بعد از آن حکم قطعی در خصوص مطالبات ایرن مربی صادر خواهد شد.

بعد از رای نهایی آبی ها فرصت خواهند داشت تا مطالبات سنکین این مربی را پرداخت کنند.در غیر این صورت احتمالا مانند پرونده کالدرون با محرومیت هایی روبه روخواهند شد.

۱۰:۱۰ ,۲۰ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


استقلال که پیش‌تر در رده 206 دنیا قرار گرفته بود در جدید رده‌بندی فوتبال باشگاهی 6 پله صعود کرد.

در فاصله 3 روز مانده به دربی تهران نام یک داور به عنوان گزینه اصلی قضاوت در این بازی مطرح شده است.

فرهاد مجیدی با ترکیبی هجومی برابر پرسپولیس به میدان خواهد رفت. آبیها البته در بازی امروز آرش رضاوند و متین کریم زاده را در اختیار ندارند .

سرمربی آبی‌ها برای انتهای فصل حتماً نیاز به مشاورانی دارد که سلیقه آنها با فرهاد در انتخاب بازیکن متفاوت باشد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی