هر دلار آمریکا در بازار آزاد از ۲۸ هزار و ۱۹۷ تومان در روز گذشته امروز به ۲۸ هزار و ۳۶۶ تومان رسیده است.

هر دلار آمریکا در صرافی های بانکی به قیمت ۲۷ هزار و ۵۷۴ تومان به فروش رسید و به قیمت ۲۷ هزار و ۲۸ تومان از دست مردم خریداری شد و هر یورو نیز به قیمت ۳۱ هزار و ۸۲۵ تومان به فروش رسید و به قیمت ۳۱ هزار و ۱۹۴ تومان از دست مردم خریداری شد و هر دلار در بازار آزاد نیز ۲۸ هزار و ۳۶۶ تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته بیش از ۱۵۰ تومان گران شده است.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی نیز امروز ۱۲ میلیون و ۲۸۹ هزار تومان قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته ۲۴۰ هزار تومان گران شده است و هر قطعه سکه امامی نیز از ۱۲ میلیون و ۲۴۷ هزار تومان در روز گذشته امروز به ۱۲ میلیون و ۴۷۲ هزار تومان رسیده است.

هر مثقال طلا به عنوان مبدا قیمت گذاری ۵ میلیون و ۴۲۷ هزار تومان قیمت خورده است و هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز هزار و ۸۵۴ دلار و ۶ سنت قیمت خورده است.

منبع: خبرگزاری خبرآنلاین

۱۲:۰۳ ,۲۰ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، به دنبال گزارش ناامیدکننده مشاغل آمریکا که باعث شد ارزش دلار پایین بیاید، رشد کرد.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۹۵۵ هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نُه میلیون و ۸۳۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۲ ...

بازار طلا امروز شاهد افت قیمت هر گرم طلا 18 عیار است که ۱,۰۶۰,۶۰۰ (یک میلیون و شصت هزار و ششصد ) تومان نرخ گذاری شد.

هر دلار آمریکا در حال حاضر در بازار آزاد 28 هزار و 291 تومان قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته افزایش قیمت بیش از 400 تومانی را تجربه کرده است.

روند قیمت‌ها در چند ساعت اخیر در بازار طلا، سکه و ارز ریزشی شده است به طوری که هر دلار آمریکا در بازار آزاد در حال حاضر 28 هزار 628 تومان قیمت خورده ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی