نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت: حضور رئیس جمهور در میدان در جریان سفرهای استانی امری بسیار مطلوب و خوب است و این سفرها باعث آشنایی هرچه بیشتر مدیران ارشد اجرایی با مشکلات مردم می‌شود.

سید حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پل‌دختر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: این که عالی‌ترین مقام اجرایی کشور به استان‌های مختلف سفر می‌کند و با حضور در میدان از نزدیک با مشکلات و مسائل مردم آشنا می‌شود امری بسیار مطلوب و خوب است.

وی افزود: سفرهای استانی باعث می‌شود تا مدیران ارشد اجرایی شناخت دقیق‌تری از مشکلات مردم داشته باشند و بتوانند تصمیمات بهتری را برای رفع مشکلات اتخاذ کنند.

نماینده مردم پل‌دختر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: واقعیت این است که مردم امروز با مشکلات جدی در حوزه مسائل معیشتی و اقتصادی مواجهند و دولت باید زمانبندی دقیق برای کاهش آلام مردم در حوزه مسائل معیشتی داشته باشد.

کاظمی خاطرنشان کرد: باید بگویم که امروز فاصله استان‌های برخوردار و کمتر برخوردار بسیار زیاد شده و باید دولت در مسیر کاهش این فاصله اقدامات جدی داشته باشد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های هر استان به ویژه استان‌های کمتر برخوردار و نیز توجه به آمایش سرزمینی از نکاتی است که باید مدنظر قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری فارس

۰۹:۲۱ ,۲۱ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس با بیان اینکه انگیزه و تحرک آقای رئیسی برای خدمت به مردم قابل تحسین است، گفت: آقای رئیسی ضمن اینکه ...

نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: سفرهای استانی رئیس جمهور برای مدیران استانی تحرک و انگیزه ایجاد می‌کند و حل مشکلات در جریان این سفرها باعث ...

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رییس جمهوری به‌خوبی بر موضوع حقوق‌های نجومی دست گذاشته است، گفت: دولت باید به طور جدی ...

یک نماینده مجلس با تاکید بر اینکه عدم رای اعتماد مجلس به دو وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، نشان‌دهنده وجود تنش در رابطه بین دولت و مجلس نیست، ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی