رئیس جمهور در بازدید از مرکز نگهداری معتادان متجاهر در شهرستان ری با اشاره به اینکه زیبنده تهران و ری نیست که افراد شب‌ها در آنجا سرپناه نداشته باشند از استاندار تهران و مسئولین شهرری خواست نسبت به رفع این مشکل اقدام کنند.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح امروز ضمن بازدید از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب های اجتماعی سروش در حاشیه شهرستان ری با مددجویان و مدیران این مرکز به گفت‌وگو نشست و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.

آیت الله رئیسی گفت: من قلبا ناراحت می شوم که شما جوانان را اینجا می بینم. همت همه مدیران و مربیان اینجا هم بازگشت شما به جمع خانواده است، شما هم تصمیم بگیرید که دیگر کاری انجام ندهید که مجددا به این مراکز بیایید.

رئیس جمهور اظهار داشت: هدف همه این است که شما اعتیاد را ترک کنید و شما هم اراده کنید دیگر سراغ مواد مخدر نروید.

آیت الله رئیسی با اشاره به نگرانی خانواده ها و مسئولین از بازگشت دوباره افراد به دامن اعتیاد گفت: تامین شغل برای مددجویان پس از بازگشت به جامعه ضروری است و اگر مددجویان همت کنند که سراغ اعتیاد نروند، جامعه آنها را به گرمی می پذیرد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه زیبنده تهران و ری نیست که افراد شب ها در آنجا سرپناه نداشته باشند از استاندار تهران و مسئولین شهرری خواست نسبت به رفع این مشکل اقدام کنند.

رییسی با اشاره به اینکه این عزیزان جزئی از خانواده و عائله کشور هستند تاکید کرد: باید دلایل فرهنگی، اجتماعی و خانوادگی گرایش به اعتیاد بررسی شود.

رئیس جمهور ضمن بازدید از فاز جدید این مرکز بازپروری گفت: ان شاالله با همت شما و برنامه ریزی متولیان، چهره تهران از معتادان متجاهر پاک شود.

رئیس جمهور در ادامه سفر خود به شهرستان ری، از آسایشگاه خیریه کهریزک بازدید و  از نزدیک با سالمندان گفت‌وگو کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

۱۳:۱۷ ,۲۱ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا صبح امروز (شنبه) با حضور آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهور برگزار شد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت: حضور رئیس جمهور در میدان در جریان سفرهای استانی امری بسیار مطلوب و خوب است و این سفرها باعث آشنایی هرچه بیشتر ...

رئیس جمهور به‌طور سرزده برای عیادت و ملاقات با سالمندان در آسایشگاه خیریه کهریزک حضور یافت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مرکز با سالمندان، ...

رئیس‌جمهور با بیان اینکه برخی مناطق آزاد از تولید فاصله گرفته و مرکز واردات شده‌اند و صادرات کشور را تهدید می‌کنند، گفت: باید مراقبت کنیم ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی