مهاجم تیم ملی می گوید لبنانی ها با این سبک بازی حتی اگر ایران را هم می بردند صعود نمی کردند.

قرن نو-گروه ورزشی: تیم ملی ایران دیروز در یک بازی سخت لبنان را با نتیجه 2 بر یک برد. سردار آزمون مهاجم تیم ملی که روز گذشته گل اول ایران مقابل لبنان را به ثمر رساند درباره اینکه قبل از بازی گفته بود نگران دیدار با لبنان نباشید، گفت: من خودم هم در دقیقه ۹۳ نگران شدم!

آزمون با انتقاد شدید از سبک بازی لبنانی‌ها گفت: بازی مقابل این تیم‌ها واقعا سخت است چون نمی‌آیند که فوتبال بازی کنند، مثلا ما اگر بازی با کره را می‌باختیم، می‌گفتم نوش جانشان چون فوتبال بازی می کردند اما این تیم‌ها وقتی جلو می‌افتند، ادا و اطوار از خودشان در می‌آورند و ۶-۷ نفره در دفاع هستند؛ این یک نوع تاکتیک است اما اینطور تیم‌ها به جایی نمی‌رسند، حتی اگر ما را هم می‌بردند قطعا صعود نمی‌کردند. من معقتدم که فوتبالیست باید مرد باشد، نه این‌که در کوچک‌ترین برخورد بخواهد خودش را روی زمین بیندازد، پای خود را بگیرد و آمبولانس بیاید! فوتبالیست باید مرد باشد و در زمین خود را نشان دهد. نه اینکه با زمین افتادن و وقت کشی، دنبال نتیجه باشد.

وی افزود: وقت‌کشی و افتادن به نظر من خوب نیست، ما بازی‌های جام جهانی قبلی را دفاعی بازی می‌کردیم اما هیچوقت وقت‌کشی نمی‌کردیم. به مردم ایران برد را تبریک می‌گویم، اما این بازی افتضاح بود. البته منظورم این است ما همه تلاش خودمان را کردیم اما بازی نچسبید. دو گل به موقع زدیم. کریم انصاری فرد هم به موقع آمد زمین و هیچ کاری نکرد! (با خنده) البته شوخی می کنم. همه تلاش‌مان را کردیم.

 

۱۳:۳۲ ,۲۱ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


بازیکن سابق استقلال به برانکو هشدار داد تا تمرکز تیم ملی را به هم نزند!

شاگردان اسکوچیچ در یک زمین ناهموار موفق به شکست هنگ‌کنگ شدند.

دومین بازیکن پرسپولیس به دلیل مصدومیت مجبور به ترک منامه خواهد شد.

لبنان با این باخت در رده بندی دوم های برتر تفاضل گلش از 4 به 3 کاهش پیدا کرد و با 10 امتیاز در رده سوم بهترین دوم ها ماند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی