امام جمعه شهرستان باشت در خطبه‌های نماز جمعه از دستگیری و بازداشت یک مدیرکل متخلف تشکر و قدردانی کرد.

حجت‌الاسلام امید گنجه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان باشت گفت: اگر تقوا پیشه کنیم و ایمان داشته باشیم خداوند برکات خودش را نازل می‌کند که برکات آسمان هم باران است و برای بارش آن باید شکرگزاری داشته باشیم.

امام جمعه شهرستان باشت به مناسبت‌های مختلف هفته اشاره کرد و گفت: آقای باقری کنی معاون سیاسی وزیر امور خارجه اعلام کرده که تا قبل از 9 آذر آماده‌ایم تا مذاکرات را شروع کنیم اصل مذاکره چیز بدی نیست مذاکره مباح و حلال و جایز است اما آن چیزی که ما تجربه کرده‌ایم متاسفانه دست خالی بودن و پیش شرط‌های طرف مقابل در مذاکره است.

وی با اشاره به اشتباهات در مذاکرات گذشته گفت: آن‌ها می‌گفتند توافق بد بهتر از توافق نکردن است و امضای جان کری تضمین خواهد بود نتیجه این شد که مردم اکنون چنین دچار سختی و مشقت شده‌اند امیدواریم با عملکرد درست توسط تیم مذاکره کننده مذاکرات به نتیجه برسد.

این خطیب جمعه ادامه داد: خوشبختانه دیپلمات‌های ما گفته‌اند که مذاکره بدون نتیجه نخواهیم کرد البته مذاکره الزاماتی دارد باید در مذاکره دست پر داشته باشیم با دست خالی نمی توان کاری کرد از لحاظ نظامی و اقتصادی باید با دست پر با طرف مقابل بنشینیم و از دولت می‌خواهیم زودتر طرح های اقتصادی را ارائه داده و عملیاتی کند تا مردم بیش از این دچار مشکل نباشند.

منبع: خبرگزاری فارس

۱۶:۴۸ ,۲۱ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج گفت: اقدام  شجاعانه و واکنش  صریح نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب ناکامی دزدان آمریکایی ...

امام جمعه گنبدکاووس گفت: خوشبختانه تیم مذاکره‌کننده ارشد کشورمان با اشرافیت تمام در‌ مذاکرات حاضر شده و به خاطر نان اقتدار و عزت خود را به ...

امام جمعه تبریز با بیان اینکه مذاکرات وین مذاکره برای رفع تحریم ها است، گفت: اشتباهات گذشته نباید تکرار شود و غرب ...

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه در مذاکرات دست ما خالی نیست گفت: پرقدرت از تمام خطوط قرمز و حقوق مسلم کشور دفاع خواهیم کرد.

نظر خود را ثبت کنید