عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش روز سه‌شنبه برگزار می‌شود، گفت: حضور رئیسی در رأی نمایندگان تاثیرگذار است.

مجتبی یوسفی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، از بررسی رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در جلسه علنی روز سه‌شنبه خبر داد و گفت: فیاضی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش طی هفته جاری در کمیسیون‌های تخصصی مجلس برنامه‌های خود را ارائه خواهد داد و روز سه‌شنبه جلسه رأی اعتماد برگزار می‌شود.

نماینده مردم اهواز در خصوص حضور رئیس جمهور در جلسه رأی اعتماد اظهار کرذ: حضور رئیس جمهور تأثیر زیادی بر رأی نمایندگان به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش دارد.

یوسفی افزود: دفاعیات رئیسی در مرحله دوم جلسه رأی اعتماد به کابینه بسیار تأثیرگذار بود و شک و شبهه‌های موجود را برطرف کرد.

وی تصریح کرد: ۴۰ میلیون نفر شامل معلمان و دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان با وزارت آموزش و پرورش سر و کار دارند بنابراین انتخاب وزیر آموزش و پرورش برای نمایندگان بسیار مهم است.

منبع: خبرگزاری مهر

۱۲:۲۰ ,۲۲ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


عضو هیئت‌رئیسه مجلس از برگزاری جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در روز سه‌شنبه هفته آینده خبرداد.

احمدحسین فلاحی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به معرفی مسعود فیاضی بعنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و بررسی صلاحیت و برنامه ...

نماینده شهرستان‌های تربت‌ حیدریه، زاوه و مه‌ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: گزینه جدید معرفی شده از سوی رییس جمهوری برای تصدی وزارت آموزش ...

عضو هیئت رئیسه مجلس جزئیات روند بررسی صلاحیت و برنامه‌های یوسف نوری وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را تشریح کرد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی