عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیریت دوره پنجم به دلیل سوء مدیریت، میلیاردها تومان خسارت به تهران زده و باید از ظرفیت‌های قانونی ترک فعل استفاده کنیم.

مهدی اقراریان درباره نگهداشت شهر طی چهار سال گذشته اظهار داشت: در بازدیدهای میدانی از مناطق مختلف تهران و سازمان‌های شهرداری با عقب افتادگی فاحش و مدیریت اشتباه و عملکرد غلط شورای پنجم مواجه شده‌ام.

وی ادامه داد: شورای اصلاح طلبان بلایی بر سر شهر تهران آورده که باید به حال این شهر خون گریه کرد.

اقراریان با اشاره به اینکه در جریان توقف تکمیل پایانه شرق تهران، شاهد یک بی کفایتی و بی عرضگی از سوی مدیران و شورای اصلاح طلب مواجهیم که اموالش به سرقت رفته است، گفت: این مساله در اتوبوسرانی هم وجود دارد و کاش به افکار عمومی بگوییم که شورای قبل چه بلایی بر سر تهران آورده و در زمان قالیباف چه خدماتی ارائه شد.

این عضو شورای شهر ادامه داد: از چند هزار دستگاه اتوبوسی که در دوره چهارم مدیریت شهری به مدیران دوره قبل تحویل شده چیزی باقی نمانده است

وی ادامه داد: با این وجود جای بدهکار و طلبکار در فضای رسانه‌ای عوض می‌شود که مدیریت متکبر و بی عرضه قبلی در رسانه‌های زنجیره‌ای‌اش تلاش می‌کند با وجود اینکه نتوانسته است، تهران را اداره کنند قیافه طلبکار بگیرد. اگر این روند ادامه یابد از ظرفیت‌های قانونی ترک فعل استفاده کنیم هر چند رویکرد ما بازگشت به گذشته نیست.

اقراریان با تاکید بر اینکه خساراتی که مدیریت دوره پنجم به دلیل سوءمدیریت به تهران زد کم نیست، گفت: در مدیریت قبل میلیاردها تومان خسارت به تهران زده شده است.

وی اظهار امیدواری کرد: در یک فضای تعاملی و همکاری و همدلی عقب افتادگی چند ساله تهران جبران شود و با رویکرد خدمت‌محور رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

۱۰:۵۸ ,۲۳ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


رئیس شورای شهر تهران با اشاره به آخرین میزان بدهی‌های شهرداری گفت: سالانه 10 هزار میلیارد تومان تنها باید برای پرداخت ...

در پی درگیری لفظی میان معاون شهردار تهران و اقراریان عضو شورای اسلامی شهر، این عضو شورا، جلسه را در اعتراض به لحن ...

عضو کمیسیون برنامه و بودجه از جابجایی پرسنل گلایه کرد و گفت: اگر همه مدیران را بخواهند عوض کنند حدود ۱۴۷۰ نفر تغییر می کنند و وحی منزل نیست که ...

عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: شورای ششم باید به تعارض منافع پایبند باشد و با طرح تعارض منافع از حیثیت شورای ششم دفاع می‌کنیم.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی