وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکم انتصاب اعضای جدید هیئت‌مدیره شرکت زیرساخت اهم انتظارات خود از این اعضا را در طول دو سال عضویت آنان اعلام کرد.

به گزارش قرن نو به نقل از روابط‌عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حکم انتصاب امیر محمدزاده لاجوردی و محمد جعفرپور به عنوان عضو موظف و سید محمد رضوی‌زاده به عنوان عضو غیر موظف هیئت‌مدیره زیرساخت، علاوه بر وظایفی که در چارچوب اساسنامه دارند، اهم انتظارات خود را نیز از این اعضا اعلام کرد.

«اجرای پروژه‌های شبکه ملی اطلاعات در حوزه زیرساخت در زمانبندی مشخص شده»، «دو برابر کردن ظرفیت شبکه انتقال داخل با اولویت استفاده از تجهیزات بومی» و «افزایش ظرفیت شبکه ترانزیت کشور و تحقق حداقل ترافیک ترانزیت شده به میزان شش ترابیت بر ثانیه در راستای تبدیل شده کشور به هاب منطقه ای ترافیک اینترنت»، برخی از انتظارات وزیر ارتباطات از اعضا جدید هیات مدیره زیرساخت است.

زارع‌پور، «شفاف‌سازی فرایندهای مالی، تجاری و اداری شرکت و راه اندازی کامل سامانه OSS/BSS»، «توجه به موضوع پدافند غیر عامل و حفظ پایداری و کیفیت ارتباطات در مواقع بحرانی و افزایش پایداری و تاب آوری شبکه مادر ارتباطی درمقابل تهدیدات» و «توجه به آموزش های تخصصی برای کارکنان و ارتقای تعهد و انگیزه کاری آنان» را از دیگر انتظارات خود از اعضای جدید هیات مدیره زیرساخت عنوان کرد.

۱۲:۱۰ ,۲۳ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری ایران در نخستین دفاعیات خود از وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم، کوتاه‌ترین دفاع خود را به عیسی زارع‌پور، وزیر ...

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی برنامه‌ها و صلاحیت عیسی زارع‌پور، وزیر پیشنهادی ارتباطات به سومین نشست عصر امروز کشید و در واپسین ...

عیسی زارع‌پور، وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات در دفاع از برنامه‌های اعلامی خود در صحن علنی مجلس چندین بار به رویکرد دلت‌های نهم ...

نماینده مردم جیرفت در مجلس یازدهم از کاهش سرعت اینترنت در کشور انتقاد کرد و خطاب به وزیر ارتباطات گفت: پای‌تان را از روی سیم بردارید.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی