ایکس‌باکس گوچی علاوه‌ بر‌ این که ظاهری بدترکیب دارد، بسیار گران‌قیمت است و فقط ۱۰۰ نمونه از آن تولید شده است.

مایکروسافت و برند لوکس گوچی با همکاری یکدیگر کنسول ایکس‌باکس سری ایکسی با تم گوچی طراحی کرده‌اند که به طرز وحشتناکی گران‌قیمت است و متأسفانه آنقدر هم جذاب نیست تا پرداخت ۱۰ هزار دلار (۲۸۰ میلیون تومان!) را برای خریدش توجیه کند.

این ایکس‌باکس مخصوص عاشقان مد و برندهای لوکس با آن نماد دو حرف G که کل کنسول را فرا گرفته، ظاهر بدترکیبی دارد و طراحی اصلی و هنرمندانه ایکس‌باکس را مخدوش کرده است. اگرچه این نماد قرار بوده علاوه بر اشاره به برند گوچی، مخفف «Good Game» هم باشد.

جدا از ظاهر نه چندان وسوسه‌انگیز این ایکس‌باکس، کمتر گیمری قادر یا حتی حاضر است برای خریدش ۱۰ هزار دلار هزینه کند؛ حتی اگر با صرف این هزینه، علاوه‌بر خود کنسول، دو کنترلر با تم گوچی، یک اشتراک گیم‌پس که دوره آن مشخص نیست و یک چمدان با برند ایکس‌باکس برای حمل کنسول و دسته‌ها نصیب خریدار خوشبخت شود.

به گفته وب‌سایت گوچی، از این طرح ایکس‌باکس تنها ۱۰۰ نمونه موجود است و از ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) در چند فروشگاه گوچی به فروش گذاشته خواهد شد.

گوچی تنها برند مدی نیست که به دنیای کنسول‌ها و بازی‌های ویدیویی پا گذاشته است. برند لویی ویتون هم سال ۲۰۱۹ برای کاراکترهای بازی League of Legends لباس طراحی کرده بود و برند فرانسوی بالینسیاگا هم امسال با همکاری اپیک‌گیمز یک دنیای تمام‌عیار در بازی فورتنایت ایجاد کرد.

منبع: زومیت

۱۲:۳۰ ,۲۳ آبان ۱۴۰۰

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی