روند قیمت‌ها در چند ساعت اخیر در بازار طلا، سکه و ارز ریزشی شده است به طوری که هر دلار آمریکا در بازار آزاد در حال حاضر 28 هزار 628 تومان قیمت خورده است.

قرن نو _ گروه اقتصادی: روند قیمت ها در بازار طلا، سکه و ارز در چند ساعت اخیر ریزشی شده است به طوری که هر دلار در صرافی بانکی از 27 هزار و 669 تومان در ابتدای امروز در حال حاضر به 27 هزار و 569 تومان رسیده است و هر یورو نیز از 31 هزار و 813 تومان در ابتدای روز در حال حاضر به 31 هزار و 713 تومان رسیده است.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی نیز از 12 میلیون و 642 هزار تومان در ابتدای امروز در حال حاضر به 12 میلیون و 639 هزار تومان رسیده است.

قیمت انواع ارز و سکه و طلا را در ساعت 13 روز یک‌شنبه، بیست و سوم آبان ماه مشاهده می‌کنید:

۱۳:۱۲ ,۲۳ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


هر دلار آمریکا در صرافی های رسمی به قیمت ۲۶ هزار و ۷۰ تومان و هر یورو ۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان داد و ستد می شود .

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه به احتمال زیاد امسال آیین نامه مبادله طلا در فضای مجازی تدوین می شود، گفت: تا زمانی که بستر خرید ...

سکه طرح جدید صبح امروز ۱۱ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان قیمت خورد و ارزش و هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۵۸ هزار تومان رسید.

در آخرین روز دی ماه، هر دلار آمریکا در صرافی های رسمی به قیمت ۲۱ هزار و ۵۹۰ تومان و هر یورو ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نشان داد در پی حاکم شدن نوسان و هرج و مرج در بازارهای مالی که به هجوم رو به رشد سرمایه گذاران خرد سازمان یافته واکنش ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی