برق برخی محلات بندرعباس اکنون قطع است و مردم در خارج از منازل خود به سر می‌برند.

عزیزاله کناری امشب در بندرعباس با بیان این که زلزله شدید عصر امروز سبب قطع برق در برخی محلات شهر شده است، عنوان کرد: اکنون اکیپ‌های امداد برق در سطح شهر در حال تلاش برای برقراری برق در محلات قطع شده هستند.

وی افزود: سقوط تیر برق موجب فوت یک نفر در بندرعباس شده است.

فرماندار بندرعباس گفت: قطع برق در برخی محلات با هدف جلوگیری از خسارات به مردم بوده است و به تدریج برق این محلات در حال برقراری است.

ثبت 11 مصدوم

عزیز اله کناری خاطرنشان کرد: 11 مصدوم از زلزله داشته‌ایم که در بیمارستان‌های شهید محمدی و خلیج فارس قرار دارند که یکی از آنها در اثر زلزله و 10 نفر دیگر نیز بر اثر استرس ناشی از زلزله به بیمارستان مراجعه کرده‌اند.

 

یک فوتی در اثر زلزله بندرعباس

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: زلزله شدید عصر امروز یک فوتی و 8 مصدوم سرپایی به دنبال داشته است.

فاطمه نوروزیان در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: در پی زلزله عصر امروز، تاکنون یک مورد فوتی و 8 مورد مصدوم گزارش شده است.

وی افزود: 8 مورد مصدومیت نیز عمدتا سطحی بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان این که بیمارستان شهید محمدی بندرعباس به عنوان مرکز اصلی ارائه خدمات اورژانسی در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: خبر سه فوتی که به نقل از بنده در حال انتشار است، صحت ندارد.

معاون عمرانی استانداری هرمزگان فوت دو نفر را تایید کرده بود.

منبع: خبرگزاری فارس

۱۸:۰۳ ,۲۳ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


دقایقی قبل دو زلزله 6.4 و 6.3 ریشتری جزیره قشم و لافت در استان هرمزگان را به لرزه در آورد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تماس تلفنی با دانشگاه های علوم پزشکی استان های کرمان، بوشهر و فارس از آنها خواست با بسیج همه امکانات، برای ...

زلزله‌ای به بزرگی ۶.١ ریشتر استان هرمزگان را لرزاند.

وقوع زلزله‌های شدید ۶.۱ و ۶.۳ ریشتری بامداد امروز در هرمزگان به همراه ده‌ها پس‌لرزه در روستاهای بندرخمیر علاوه بر خسارت به واحدهای مسکونی ...

نظر خود را ثبت کنید