سرخ ها نمی خواهند برای بازگشت نوراللهی پیش قدم شوند چرا که در این صورت توان پرداخت رقم درخواستی الاهلی را نخواهند داشت

قرن نو-گروه ورزشی: بعد از نمایش نه چندان خوب سرخ ها در هفته های اخیر لیگ برتر بسیاری از کارشناسان ضعف سرخ ها را در میانه میدان این تیم عنوان کردند تا جای خالی احمد نوراللهی در این تیم به چشم بیاید.

این در حالی است که ستاره فصل قبل سرخ ها در امارات هم روزگار خوشی ندارد و خبر بازگشت  نوراللهی به پرسپولیس امیدهای زیادی را بین هواداران این تیم به وجود آورده که مشکلات فنی تیم محبوب‌شان بهبود پیدا کند. گفته شد صدری سرپرست این باشگاه تلاش می‌کند که این بازیکن را به خدمت بگیرد. اما نکته قابل‌تامل این است که قرارداد نوراللهی با الشباب الاهلی امارات 2ساله است و باشگاه پرسپولیس برای جذب این بازیکن باید رقم زیادی را به تیم اماراتی بدهد.

هر چند مدیران پرسپولیس در انتظار تصمیم باشگاه الاهلی در نیم فصل هستند تا بلکه با روشی که سال گذشته مهدی ترابی را از العربی قطر جذب کردند شماره 8 سابق خود را به تیم بازگردانند.

در واقع سرخ ها نمی خواهند برای این انتقال پیش قدم شوند چرا که در این صورت توان پرداخت رقم درخواستی الاهلی را نخواهند داشت اما در صورتی که این باشگاه اماراتی بخواهد به همکاری خود با هافبک ایرانی خاتمه بدهد سرخ ها برای جذب نوراللهی اقدام خواهند کرد.

۱۲:۰۳ ,۲۴ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مددی امروز در مصاحبه ای با انتقاد از مجری برنامه فوتبال برتر اعلام کرده بود او برای یک بار هم که شده گل محمدی و رسول پناه را روی خط نیاورده اما ...

پرسپولیس از دقایقی پیش در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی دانشجویان رفته است.

مربی اسپانیایی سابق پرسپولیس دوباره به ایران بازگشت و این بار راهی اهواز شد.

پرسپولیس در روزی که یک گل سالمش توسط داور بازی گرفته نشد با نتیجه یک بر صفر نفت آبادان را شکست داد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی