گفته می شد کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن رد شکایت فدراسیون اردن، این فدراسیون را به پرداخت غرامت ۱ میلیون دلاری محکوم کرده است.

قرن نو- گروه ورزشی: بعد از ادعای عجیب مطرح شده از سوی فدراسیون فوتبال اردن در خصوص گلر تیم ملی بانوان ایران، شایعاتی در خصوص پرداخت غرامت به این بازیکن در برخی از رسانه ها مطرح شد. 

گفته می شد کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن رد شکایت فدراسیون اردن، این فدراسیون را به پرداخت غرامت ۱ میلیون دلاری محکوم کرده است.

اما حالا سایت کوره به نقل از یکی از منابع خود در فدراسیون اردن این خبر را تکذیب کرد. این منبع گفت: فدراسیون فوتبال اردن هیچ ادعایی برای جبران خسارت به دروازه‌بان تیم ملی ایران دریافت نکرده است. تنها کاری که انجام داده‌ایم این است که از AFC خواستیم جنسیت دروازه‌بان ایران را بررسی کند که تاکنون پاسخی به این درخواست داده نشده است.

این سایت در خبر جداگانه‌ای از منابع خود در کنفدراسیون فوتبال آسیا هم اعلام کرد که درخواست فدراسیون اردن در دست بررسی است و هنوز درباره آن تصمیم‌گیری نشده است.

این منابع تایید کردند که کمیته‌های تخصصی بانوان در حال مطالعه درخواست فدراسیون اردن هستند و بر خلاف آنچه که در شبکه‌های اجتماعی به ویژه در کشور اردن مطرح می‌شود، تصمیم قطعی و اقدام روشنی انجام نشده است.

۰۹:۰۲ ,۲۵ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


در صورت صعود تیم‌های ایرانی به مرحله بالاتر رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، نمایندگان ایران باید در عربستان به میدان بروند.

فیفا به تیم های حاضر در مقدماتی جام جهانی در خصوص استفاده از شعارهای سیاسی و مذهبی بر روی لباس هایشان هشدار داد.

فدراسیون فوتبال اردن خواستار تحقیق در خصوص جنسیت یک بازیکن زن تیم ملی بانوان ایران شده است.

در صورت تایید شکایت دروازه‌بان ایرانی از سوی اردنی‌ها، کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌تواند فدراسیون فوتبال اردن را با جریمه روبه‌رو کند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی