تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «تنها گریه کن» شامل روایت زندگی اشرف سادات منتظری، مادر شهید محمد معماریان روز یکشنبه ۳۰ آبان رونمایی می‌شود.

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، مراسم «یازدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت» همراه با انتشار تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر کتاب «تنها گریه کن» توسط مؤسسه‌ی پژوهشی-فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

این مراسم روز یکشنبه ۳۰ آبان‌ماه، با حضور جمعی از خانواده‌های شهدا، پیشکسوتان جهاد و مقاومت و فعالان حوزه ادبیات و هنر دفاع مقدس، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «تنها گریه کن» رونمایی می‌شود

همزمان با این مراسم، آئین ملی تجلیل از مادران شهدا و تقدیر از نویسندگان کتاب‌های مرتبط با دفاع مقدس در تمامی مراکز استان‌ها برگزار می‌شود.

کتاب «تنها گریه کن»، شامل روایت زندگی اشرف سادات منتظری، مادر شهید محمد معماریان در دوران مبارزات انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و پس از آن است که به قلم اکرم اسلامی تدوین و توسط انتشارات حماسه یاران منتشر شده است.

مراسم رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر این کتاب، به‌صورت زنده از پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR و همچنین شبکه‌های سیما پخش خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

۱۷:۴۴ ,۲۵ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


کتاب «تمدن نوین اسلامی» برگرفته از مجموعه‌ بیانات مقام معظم رهبری، آیت‌الله خامنه‌ای به زبان صربی چاپ و منتشر شد.

رهبر انقلاب نوبت دوم واکسن ایرانی کرونا را دریافت کردند.

رهبر معظم انقلاب در توصیه ای به دولت سیزدهمیاد آور شدند: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه دولت است که متاسفانه تا حدی آسیب دیده است و راه ترمیم آن، ...

حسن رحیم‌پورازغدی نوشت: من جایی ندیدم ایشان (رهبر انقلاب) گفته باشند در اختلافات جناح‌ها، یک طرف حسین و یک طرف یزید است. برعکس، ایشان همیشه ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی