وزارت اطلاعات اعلام کرد هرگونه پیام و مطلبی به نقل از این وزارتخانه برای ارائه اطلاعات فردی و خانوادگی، صرفا از طریق مجاری رسمی انجام می‌شود و ضرورت دارد شهروندان با هوشیاری از ارائه هرگونه اطلاعات شخصی به درگاه‌های مجازی خودداری کنند.

به گزارش قرن نو به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به آگاهی هموطنان عزیز و گرامی می‌رساند در صورت مشاهده هرگونه پیام و مطلبی به نقل از وزارت اطلاعات برای ارائه اطلاعات فردی و خانوادگی، تاکید می‌شود پیگیری امور در این وزارت‌خانه صرفاً از طریق مجاری رسمی انجام می‌شود و ضرورت دارد شهروندان گرامی با هوشیاری از ارائه هرگونه اطلاعات شخصی به درگاه‌های مجازی خودداری کرده و موارد مشکوک را به ستاد خبری وزارت اطلاعات با شماره تلفن ۱۱۳ در میان بگذارند.

این مرکز در اطلاعیه خود خاطرنشان کرد: تنها مرجع رسمی انتشار اخبار و مطالب مرتبط با وزارت اطلاعات از طریق سایت واجا صورت می‌پذیرد.

۱۳:۱۳ ,۲۶ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


نعمت احمدی، وکیل دادگستری با بیان اینکه اعمال نفوذ برای توقف احکام قضایی جرم است، تأکید کرد روایت ذوالنوری درباره جلوگیری گزینه پیشنهادی ...

با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یک تیم تروریستی وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای متخاصم، شناسایی ...

وزارت اطلاعات از به هلاکت رسیدن سرکرده یک گروهک تروریستی و دستگیری عناصر اصلی آن خبر داد.

با رصد هوشمندانه اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) مرتبطین سرویس‌های اطلاعاتی برخی کشورهای منطقه مرتبط با نظام سلطه، در استان بوشهر شناسایی ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی