مدیر باشگاه بارسلونا از احتمال بازگشت مسی و اینیستا خبر داد.

قرن نو- گروه ورزشی: خوان لاپورتا، در مراسم معارفه خرید جدید این باشگاه دنی آلوز را در دور افتخار در نیوکمپ همراهی کرد و در مورد احتمال بازگشت آندرس اینیستا و لیونل مسی گفت:" احتمال بازگشت مسی و اینیستا را رد نمی کنم. شرایط بارسا فعلا این گونه است هر چند که این شرایط موقتی هستند. همه بارسایی ها از بازگشت بازیکنان بزرگ هیجان زده می شوند هر چند که نمی توان آینده را پیش بینی کرد. هر دوی آنها بازیکنان بزرگی هستند که کارهای بزرگی برای بارسا کرده اند هر چند که با تیم های دیگر قرارداد دارند. البته در آینده هرگز نمی دانی که چه اتفاقی رخ خواهد داد."

لاپورتا در مورد بازگشت آلوز نیز خطاب به این مدافع گفت:" خیلی ممنون که برگشتی. دنی همیشه کار خودش را می کند، می جنگد و استعداد دارد. مراسم معارفه اش بی نظیر بود و ثابت کرد که مردم خیلی دوستش دارند. مدتی است که به من گفته بود که می خواهد برگردد چرا که با او رابطه خوبی داشتم. به من گفت که شرایط بدنی خوبی دارد چرا که فرزندش در 20 کیلومتری خانه شان درس می خواند و همیشه پیاده یا دوان دوان به مدرسه او می رود. آلوز یک برنده است و این حس را به تیم منتقل می کند. وقتی با ژاوی صحبت کردم به من گفت که دنی یکی از بازیکنانی است که برای تیمش نیاز دارد."

۱۹:۱۸ ,۲۶ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مدافع راست بارسلونا به دلیل حضور در یک پارتی شبانه بازداشت شد.

بارسلونا در نیوکمپ موفق شد دومین برد فقل خود را به دست آورد.

بعد از انعقاد قرارداد آلوز مقامات لالیگا در ابتدا از باور کردن رقم آن امتناع می‌کردند و حتی تا آستانه جلوگیری از این انتفال هم پیش رفتند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی