رسانه برزیلی از تلاش مجدد استقلال برای جذب ژان کارلوس خبر داده است.

قرن نو - گروه ورزشی:هفته گذشته بود که اعلام شد استقلال به دنبال جذب یک ستاره برزیلی برای خط میانی خود استو گزینه فرهاد مجیدی هم کسی نبود جز ژان کارلوس برزیلی که در لیگ دسته دوم این کشور حضور دارد. اما رقم بالای درخواستی مدیران نائوچیکو باعث شد تا آبی ها از این انتقال عقب نشینی کنند.

با این حال یک رسانه برزیلی از تلاش مجدد استقلال برای جذب این بازیکن خبر داده است.

سایت «ge.globo» برزیل نوشت: «باشگاه استقلال ایران دوباره دست به کار شده و می خواهد پیشنهاد جذب دائمی برای جذب ژان کارلوس ویسنته هافبک نائوچیکو داده است.

پیش از این باشگاه ایرانی پیشنهاد 1.4 میلیون دلاری برای جذب قرضی این بازیکن ارائه داد که از سوی باشگاه  نائوچیکو رد شد. این بار استقلال می خواهد بازیکن 29 ساله به صورت دائمی به خدمت بگیرد.

طبق گزارش های رسیده استقلال خود را آماده کرده تا پیشنهاد جدیدی برای امضای قرارداد دائمی با ستاره سری B برزیل ارائه کند.

پیش از این ویستنه قراردادش را با باشگاه برزیلی تا سال 2024 تمدید کرده و استقلال برای جذب این بازیکن باید غرامت بند فسخ قرارداد 3 میلیون دلاری پرداخت کند.»

رسانه برزیلی در حالی رقم فسخ قرارداد این بازیکن را 3 میلیون دلار اعلام کرده که بعید است آبی ها توان پرداخت چنین عددی را برای گرفتن رضایتنامه  ژان کارلوس داشته باشند.

 

۱۱:۵۷ ,۲۷ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مددی امروز در مصاحبه ای با انتقاد از مجری برنامه فوتبال برتر اعلام کرده بود او برای یک بار هم که شده گل محمدی و رسول پناه را روی خط نیاورده اما ...

سلمانی یکی از بازیکنانی است که فرهاد مجیدی اصرار زیادی به جذب او داشت.

استقلال در آستانه بازی با الهلال با مشکلات مالی زیادی روبه‌رو است. این در حالی است که مددی به دلیل ابتلا به کرونا در باشگاه حضور ندارد.

معاون سابق باشگاه استقلال در خصوص اتفاقی که برای منزل مسکونی دیاباته افتاده بود شفاف سازی کرد.

نظر خود را ثبت کنید