به دلیل نقص فنی یکی از قطارهای خط چهار مترو تهران، نخستین روز هفته شهروندان تهرانی با ازدحام در ایستگاه‌های این خط همراه شد.

حوالی ساعت هفت صبح امروز شاهد ازدحام و شلوغی در ایستگاه های اکباتان، میدان آزادی، انقلاب اسلامی و چهار راه ولیعصر بودیم و بسیاری از مسافران در خارج از قطارهای مترو چشم انتظار حرکت قطارها به سمت ایستگاه کلاهدوز بودند.

یکی از این مسافران گفت: بیش از ۲۰ دقیقه است که قطار در ایستگاه میدان انقلاب اسلامی متوقف است و کسی پاسخگو نیست و مدام بلندگوهای ایستگاه اعلام می کند که نقص فنی در حال برطرف شدن است و از صبر و بردباری مسافران متشکریم.

وی اظهار داشت: وقتی که از ایستگاه میدان آزادی سوار قطار شدم بر خلاف روزهای گذشته مدام در ایستگاه ها قطارها متوقف بود و معلوم نیست مشکل امروز قطار چه بود.

اما مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه علت را نقص فنی یکی از قطارهای خط چهار در ایستگاه تئاتر شهر اعلام کرد.

علی عبداله پور گفت: در ساعت ۷:۱۵ امروز (شنبه) یکی از قطارها خط چهار در ورودی ایستگاه تئاترشهر به دلیل نفص فنی متوقف شد که توسط تکنسین های فنی به ایستگاه اعزام و مشکل قطار برطرف شد.

وی افزود: نقص فنی به مدت ۳۰ دقیقه به طول انجامید و هم اکنون حرکت قطارها در خط چهار بصورت عادی در جریان است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه خاطرنشان کرد: این نقص فنی از سمت غرب به شرق خط چهار به وجود آمده و از مسیر شرق به غرب مشکلی نبود و حرکت قطارها بدون وقفه در حال انجام بود.

وی ضمن عذرخواهی از مسافران خط چهار مترو تهران اعلام کرد: ساعت ۷:۴۵ این مشکل برطرف شده و قطارها بدون هیچ مشکلی در حال اعزام است.

خط چهار مترو تهران از ایستگاه ارم سبز (غرب) آغاز و تا ایستگاه شهید کلاهدوز (شرق) پایتخت ادامه دارد و این خط یکی از خطوط پر مسافر ناوگان مترو تهران و حومه است.

 

منبع: خبرگزاری ایرنا

۰۸:۲۷ ,۲۹ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران، همزمانی بارش صبحگاهی و بازگشایی مدارس را باعث ازدحام مسافر و دلیل اختلال در سرویس دهی خط یک مترو عنوان ...

در پی درگیری لفظی میان معاون شهردار تهران و اقراریان عضو شورای اسلامی شهر، این عضو شورا، جلسه را در اعتراض به لحن ...

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در ارتباط با دو طبقه کردن بخشی از اتوبان همت توضیح داد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه از جابجایی پرسنل گلایه کرد و گفت: اگر همه مدیران را بخواهند عوض کنند حدود ۱۴۷۰ نفر تغییر می کنند و وحی منزل نیست که ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی