یک رسانه بوسنایی مدعی شد بازیکن سابق تیم ملی این کشور با استقلال به توافق رسیده است.

قرن نو- گروه ورزشی: در حالی که پیش از این در خبرها اعلام شده بود استقلال به دنبال به خدمت گرفتن ژان کارلوس برزیلی برای پست هافبک بازیساز است اما یک رسانه بوسنیایی در خبری مدعی شد هافبک سابق تیم ملی این کشور در آستانه پیوستن به آبی‌هاست.

وب سایت sportsport در این خصوص نوشته است: ورانیش در حال امضای قرارداد با قهرمان هشت دوره از لیگ ایران است که مدت‌ها منتظر قهرمانی بوده است. پیشنهادی که از کشور هند به دست ورانیش رسید، به اندازه کافی خوب نبود. بازیکن سابق تیم ملی بوسنی و هرزگوین ظاهراً در استقلال به کار خود ادامه خواهد داد.

این بازیکن بوراچ را به مقصد رومانی ترک کرد و در ۶۱ بازی ۱۴ گل به ثمر رساند و در تیم‌های پاندوری و کلوژ بازی کرد. وی در فصل ۲۰۱۳/۲۰۱۴ برای وویودینا بازی کرد. او در ۴۲ بازی ۸ گل به ثمر رساند و از نووی ساد به لهستان و به طور دقیق‌تر به لچیا گدانسک رفت. او در سال ۲۰۱۸ به بوسنی و هرزگوین و به طور دقیق‌تر به ژلژنیچار بازگشت و ۲۴ بازی انجام داد که در آن ۳ گل به ثمر رساند.

 ورانیش در اوایل سال ۲۰۱۹ به بوراک بازگشت. او از آن زمان تاکنون ۸۲ بازی انجام داده است که در آن‌ها ۴۵ گل به ثمر رسانده است و جبران جدایی او برای غول افلاطونی بوسنی دشوار است.

۱۰:۲۲ ,۲۹ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


با تمام اختلافاتی که میان هیات مدیره و سرمربی استقلال با هیات مدیره وجود دارد اما اعضای این هیات مدیره توانایی برکناری مددی را ندارند.

مدافع کروات استقلال در مصاحبه ای از دلایلش برای ترک ایران گفته است.

مدافع استقلال فصل را از دست داد و حداقل 6 ماه از میادین فوتبال دور خواهد بود.

پیشنهاد مدیرعامل استقلال به بازیکنان این تیم برای تمید قرارداد مذاکرات را به بن بست رسانده است.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی