فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف دو هزار و ۱۶۹ کیلو و هشتصد گرم انواع مواد مخدر در شهرستان‌های زاهدان و ایرانشهر خبر داد.

به گزارش قرن نو و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: با اشرافیت و رصد اطلاعاتی تکاوران انتظامی سیستان و بلوچستان و هدایت فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در شهرستان‌های ایرانشهر و زاهدان یک باند سازمان‌یافته قاچاق مواد مخدر در جنوب شرق کشور متلاشی شد.

وی ادامه داد: دراین‌رابطه روز گذشته مخفیگاه و محل دپوی اعضای این باند در ایرانشهر و زاهدان با اقدام به‌موقع و هوشمندانه تکاوران انتظامی در حلقه محاصره پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این عملیات ضمن دستگیری شش عضو این باند، طی بازرسی از مخفیگاه آنان دو تُن و ۱۶۹ کیلو و هشتصد گرم مواد افیونی شامل ۸۵۴ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه، ۷۷۸ کیلو و پانصد گرم حشیش، ۱۲۹ کیلوگرم هروئین و ۴۰۸ کیلو و سیصد گرم تریاک کشف و ضبط شد.

5965

۱۳:۰۶ ,۲۹ آبان ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


دادگاهی در مصر حکم اعدام هشت خارجی از جمله یک ایرانی را به اتهام قاچاق مواد مخدر صادر کرد.

وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بیش از ۲۵ تن انواع مواد مخدر را در زاهدان کشف کرده است.

سردار برین از افزایش ۳۰ درصدی کشف شیشه و مورفین خبر داد و گفت: متاسفانه قاچاقچیان اموالشان را به رمز ارز تبدیل می‌کنند که کار با مشکل مواجه ...

سخنگوی گمرک گفت: کارکنان گمرک از محموله پستی به مقصد انگلستان که در ظاهر پیچ‌گوشتی اعلام شده بود بیش از دو کیلوگرم تریاک کشف کردند.

نظر خود را ثبت کنید